bugün

kullanım alanı penis olduğundan üreticinin tercih ettiği üretim şeklidir.

aksi durumda; (bkz: tavşan şeklinde prezervatif)
baska şekilde yapılması düşünülemezdi zaten..

keske beyin şeklinde olsa, böyle sağa sola akıtıp ziyan etmesen yavrucum.
(bkz: yarrak afedersin)
takdir-i ilahi işte diyip geçmek lazım. hani penis ile hiçbir alakası yokken şeklinin benzemesi tamamiyle enteresan.
ayak şeklinde olacak hali yoktur.
bambilerin balonla karıştırmaması içindir.
yanlış bilgi.

prezervatifler penis şeklinde değildir, vajina yapısına göre şekillendirilmiştir.

http://www.saglikpark.com...nsellik-yuzeysel-agri.jpg
bu harbi sekiz mi yoksa eskilerden sekiz mi bilemedim şimdi...
zeka köpüğü.
(bkz: vibratörün penis şeklinde olmasının sebepleri)
kola takılsaydı kol şeklinde olurdu cevabına davetiye çıkaran cümle.
'el şeklinde olsaydı ne yapacaktın çok merak ediyorum' diye soruyu akla getirir.
yeni evli erkeklerin, ilk gece kullanmaları için, kale kapılarını yıkmakta kullanılan koçbaşı şeklinde imal edilmesi işlev ve espri yönünden uygun olur.
belkide penis prezervatifin şekli düşünülerek yaratılmıştır. yazar burada önemli bir konuya parmak basmış.

(bkz: parmak basmak)
dikkatli bakıldığında hıyara benzediği gözden kaçmayacaktır.
yarrağa takılmasından dolayı olması muhtemeldir. ben göt ya da am şeklinde olanına rastlamadım. şişirip balon diye oynayacaksan farklı tabi, böyle filli zürafalı şekiller falan. ilginç.
büyük ihtimalle böbrek için değil de penis için kullanıldığından olsa gerek.
bardağın bir de boş tarafına bakması gereken kişi söylemi.

zira kullanım anı harici, boştur.
bol ya da dar gelmesin rahat, ergonomik olsun diyedir.
şişirip balon yapanlarda var sen onlardansın muhtemelen bi balonun penis şeklinde olması seni şaşırtıyor tabii.
kalıbına otursun diyedir. prezervatifin kare olduğunu düşünün ve penisinizi hayal edin, hadi başara bilirsiniz biraz hayal gücü... değilmi efendim biraz absürt kaçmadımı sizce ? bundan mütevellit penis şeklindedir.

not: osmanlıca konuşa bildiğimi fark ettim.
eldiven seklinde olanları var.
penisin giysisi olduğu olabilir mi acaba diye düşündürten, ama sonra kasapların hoşuna böyle daha çok gidiyor galiba denilip düşünmekten vazgeçilen durumdur.
penis in yarrak şeklinde olması nedeniyledir.
vajinaya takılacak olsaydı vajina şeklinde olurdu zannedersem.
yanlışlıkla göte sokmayın diye.
güncel Önemli Başlıklar