1. 1.
    ülkede sigara fiyatları kadar prezervatif fiyatlarının konuşulmaması sorunsalıdır. neden çünkü kimse sevişmiyor herhalde. yada kullanma ihtiyacı duymuyorlar sanırım. ama bence bu da tepki gösterilmesi gereken bir şey. abi prezervatif 171 tl olur mu? napıyorsunuz?

prezervatif
    14 -6 ... green grass
  2. 2.
    Sağlık ocağında ücretsiz olduğu içindir.
    5 -2 ... ekonovich
  3. 3.
    Çünkü; insanlar fayanslara attırmanın keyfini yaşamak istiyor.
    6 -2 ... sage mode
  4. 4.
    sağlık ocağındakiler daha takarken elinde kalıyor.

prezervatiflerin fiyatı kanayan bir yaradır.

şokta durexler bir tık daha ucuz.

hangisi 170 tl bilmmiyorum ama en son okey zero 70 e yakındı ki o bile çok pahalı.

mecbur alınıyor.
    3 -3 ... rockonbaby
  5. 5.
    milletteki lükse bak, prezervatif fiyatını eleştiriyor. akla maymunla ilişkiye girebilmek için para toplayın gelen kamyoncu fıkrasını getirdi.
    2 -2 ... dr emit yellow
  6. 6.
    171 lira ne lan? koliyle mi alıyorsunuz oğlum? ya da aldığın yer senin üzerinde bir şey denemiş ama senin haberin yok.
    7 ... cok cahilsin keske silik yesen
  7. 7.
    iki-üç hafta önce 26 tl idi.
    en ünlü marka değil onun bir altı.

farklı yerlerden mi alıyoruz aliminiyum.
    ... once upon a time in cizre
  8. 8.
    22 yaşındayım ve henüz prezervatif almamı gerektirecek bir durum yaşamadım. evlenene kadar da yaşamayı düşünmüyorum. o yüzden şöyle 5 6 yıl sonra buraya gelip serzenişte bulunacağım. bu arada geçen şey ürünlerine baktım o kadar pahalı değildi senin baktığına altın tozu falan mı kattılar acep?
    6 -3 ... tramessi
  9. 9.
    Prezervatif bir ihtiyaç değildir. Mecbur kalınmadıkça kullanmanızı önermiyorum. Et ete felsefesi daima. Ha gidip yol geçen hanlarına girerseniz o ayrı.
    6 -12 ... acta non verba
  10. 10.
    Sivas da 30 erkek grup seks haberi vardı ya...
    Hatırladınız mı?
    O yiğidolardan biri sözlük de başlık açıyor.
    30 kişilik alınca fiyat da bu olunca yiğido haklı tabi.
    https://www.hepsiburada.c...egori-fmcg.durex-shopping
    2 -1 ... thebiggraywolf