bugün

kalite kallavi, fiyatı %50 tadında bir eylemdir. kol gibidir kol.
spiral yerine sevgilisine klozet taktıran bünyenin girişimlerinden birisi. *
(bkz: hocam ayakla yapilmiyor ki o poşet takasın)
ilişkiye sponsor almaktır.
alternatif bir korunma yöntemi kullanmaktır.

sürünün bir parçası olmayan ve başkasının değil kendi bulduğu çözümlerle korunan bu şahsiyeti sözlük huzurunda kutlamak ve kendisine ''yılın hödüğü'' ödülünü takdim etmek isterim.

(bkz: alkış)
yakın zamana kadar çorap kullanan memleketim insanı için büyük bir adımdır zira çorap çok iyi korumamaktadır*, migros poşetlerinin sağlamlığı ve sızdırmazlık özelliği adanalı bilim adamları tarafından test edilmiştir ve yerli malı yurdun malı olması kullanıcılar için başka bir cazibe durumudur.

(bkz: benim için küçük dünya için büyük bir adım)

(bkz: yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı)
üzerinde uzun uzadıya düşünemeyeceğiniz bir tanımdır:
(bir an algısız yorumsuz düz bakılır. ardından sanki sıradan brşey söyler gibi sözler dökülür ağzınızdan...)
zor olmaz mı anacım yahu... hıı, bak sen...
(bkz: migrosta elde prezervatifle alisveris yapmak)
son zamanlarda migros' un po$etlerinin kalitesiz olmasından mütevellit market seçiminde deği$iklik yapılmasını önerdiğim eylemdir.
sözlükte migros posetini agziyla takabilen hatun gibi başlıkların açılmasına sebep olacak olay.
budur:*
http://img150.imageshack.us/img150/3466/8go0.gif
gerçektende saçma bir olay. hadi bim poseti olsa neyse de, migros poseti... fantezi adaminin isidir bunlar.
migros poşeti kullanılması dahilinde nüfus patlaması meydana gelmesi kaçınılmaz, çünkü migros 2009 başından itibaren zamanla doğadan kendini silen poşet uygulamasını başlatıyor.
onun yerine yün eldiven kullanılırsa hem tekrar yıkanır kullanılır hem de fevkalade süzme evlatlar doğabilir.
bir hayat kadınının ayda en az 80 kişiyle ilişkiye girdiğini düşünürsek, bu hareket reklama girer migrostan sponsorluk yada reklam ücreti talep edilmelidir.
migrosun karında patlama yaptıracak aktivitedir.

(bkz: migros hisseleri %86 değer kazandı)
bir lombak esprisidir.
alisverisin en cesitlisi, en keyiflisi durumudur.
(bkz: kunteper canavari)
- ne kullanıyorsun hilmi

+3m

- oooo baya büyükmüş.
Bir cambazın ip yerine sarmaşık kullanmasına benzer, bir de don yerine yaprak kullnarak gay bara girmeye.
migros kartıda varsa doğacak çocğun kanguruya benzeme olasılığı olabilecek eylem.
daha saglami isporta poseti takmak olan yontemdir. bu sayede siyah renkteki bu torbayla zamazingo hem kimligini acik etmeyecek hem de isinizi gizlilikle surdurmenin tadina varacaksiniz. hatunda siyah poset degisik fanteziler olusabilir ama. dikkat. ben bu riski goze almazdim sahsen. tamam tamam siz migros posetiyle idare edin simdilik. aklima daha saglam bir fikir gelirse haber ederim sevgi kelebeklerim.
(bkz: prezervatif yerine balon takmak)

bak bu gerçek ama, haydar dümen sorularına örnektir. *
evde örülmüş prezervatifle kurulan ilişki sonucu doğanların yaptığı cinliktir.

(bkz: süzme)