bugün

ilişki esnasında prezervatif kullanılıyorsa muhtemel kazalardır...2 açıdan değerlendirdiğimizde;

prezervatif yırtılması: uygun kullanımda çok ender görülür. prezervatif yırtıldığında, özellikle nonoksinol-9 içermeyen prezervatif kullanımında, gebelik riski ve cinsel yolla bulaşan hastalık etkenlerine maruz kalma riski, prezervatif kullanmamış olanlardaki kadar yüksektir.

prezervatifi çıkartırken vajinada kalması: bu durumda kadın ya da erkek dikkatli bir şekilde işaret ve orta parmaklarını vajinaya yavaşça sokup, prezervatifi bulunduğu yerden çıkarmalıdır...

alıntıdır...

bilginize sunulur...
diyaloglarınında bu sınıfın içine girdiği kazalar.
eczaneye gidilir. dişi telefonda bir şeyler söylemiştir ama tam anlaşılmamıştır.
- merhaba (arada gözler prezervatif arar)
- merhaba nasıl yardımcı olabilirim ( aksi gibi çalışan tek insan bayandır. erkek olsa dayı şurdan 2 kılıf versene deyip işlemi sonuçlandırırsın)
- hmm nasıl söylesem tırtıklı prezervatif var mı.
- tırtıklı mı ha siz şunu diyorsunuz.( kahkaha ataraktan dolaba yönelir)
çok utandım çok hayıflandım ama sonra insanlık halidir deyip yaşamıma devam ettim *
Prezervatifin kalitesine de bağlı değişiyor örneğin iyi marka riskleri dahada azaltıyor.
teknoloji gelişiyor. prezerafin muzlusu, elmalısı, çileklisi, renklisi teklojiylele beraber prezeratif çeşidide artmakta.
ölüm yerine doğumla sonuçlanan kazalardır.
(bkz: su sızdırmak)
(bkz: küçük çocuğun balonunun patlaması)