bugün

müşteri : (fısıldayarak) şeyy ıı bir kutu prezervatif lütfen...
ibne kasiyer : (bağırarak) prezervatif mi!!!
müşteri : allah belanı versin ne bağırıyorsun!
ibne kasiyer : aa en küçüğünden mi!
müşteri : vay orospu...
"acaba etraftan ne derler, şimdi bu satıcı acaba benim hakkımda ne düşünüyor" gibi bir sürü soru işaretiyle birlikte gelen ruhsal sorun.
aids ilaçları alırken utanmaya benzer.
kişinin kendisinden değil tamamen karşıdakinin tavrından dolayı oluşan utanmadır.

hasta olup kahrolunacağına ya da hamile bir kızdan bebeğini aldırmasını isterken utanılacağına, prezervatif alınırken utanılsın daha iyi.
(bkz: migrostan prezervatif alan erkek)
süper marketler sayesinde minimuma inmiş utanma duygusudur.
sadece dinci işletmeler için geçerlidir , ref. no #6019021 . demekki laikci merketlerden prezervatif alırken utanmayacağınız . hatta kasiyer dövmeli , başı açık ise hiç çekinmenize gerek yok .
süper marketler sayesinde utanç duygusunu üstümüzden atıp zevkten taviz vermeden ekonomi yapmaktır. *
toplumda cinselliğin tabu olmasındandır...
şakşuka yaparken son derece gaddar davrananların marketteki durumu.
+ merhaba iyi günler
- iyi günler buyrun ne istemiştiniz
+ ben şey alacaktım...
- ne alacaktınız
+ şey ı ıı..şey
- buyrun beyefendi 5 tl
+ teşekkürler,iyi günler.
gereksiz bir eylemdir. parasını verip alıyorum kardeşim niye utanayım?

(bkz: alın verin ekonomiye can verin)
satarken utanılacak birşey yapmıyorsa adam alırkende utanılacak birşey yoktur.
eğer prezervatifi alırsanız, kasiyer maaşını daha çabuk alır. kasiyer'in kişisel ihtiyaçları vardır bu yüzden o da gidip manavdan sebze-meyve alır. manav bu sayede gelen para ile borsaya girer. borsadan kazandığı paralarla at yarışı oynayan manav, atların yıllık küp şeker ihtiyacını karşılamış olur atlar bu küp şekeri yedikçe daha hızlı koşar ve daha çok kazandırır. ekonomi canlanır, ülke zenginleşir. hobareeeey.
(bkz: prezervatifin faydaları)
şimdi bununla da ilgili bir anım var benim. Fakat burda utanan ben değil kasiyerdir.
Şimdi detay anlatmaya gerek yok mevzuyu anladınız hepiniz, neyse işte o yüzden yakınlardaki bir süpermarkete gittim. Ama bildiğiniz bim, dia, endi, şok gibi bir yer değil. Mahalle model süpermarket ama büyük bir yer. Eczaneye gidince "bi vicks şeker, hmmm bi de bi paket durex" diyen adam misali gittim önce ice tea aldım sonra kasaya yöneldim. Kasiyer kız "başka isteğiniz var mı" dedi. Kilitli dolabı göstererek (bu arada prezervatiflerin olduğu dolap neden kilitlidir bilenler mesaj atsın) en doğal sesimle "bir kutu prezervatif alacaktım" dedim. Kız kalktı yerinden, sanki ona ahlaksız teklifte bulunmuşum gibi sinirle dolabı açtı, yarım metre uzaktan, kafası başka yöne bakarak "buyrun alın istediğinizi" dedi. Utanan, sıkılan hatta sinirlenen bu kasiyer kız beni utandırdı ve sinir etti. Psikolojide yansıtma dedikleri bu mu acaba? ya da yok ya o başka bir şeydi. neyse işte bu da böyle bir anımdır.
eczacının gözünün içine baka baka evet bu akşam sikişcez demekten iyidir.
üniversite de arkadaşlarım utandıklarından sürekli bana aldırttıkları bu sayede prezervatifleri aldığım dükkanda çok tanınır olmama sebep olan durum.
yersiz utangaçlıktır. zira o zıkkım siz kullanasınız diye üretilmiştir.
(bkz: prezervatif alırken utanıp kütür kütür sevişmek)
sadece ilk alışımda yaşadığım duygu artık alırken utanmayı geçtim biraz bakıp hangisini alsam diye karar vermeye çalışıyorum bi hatuna sormadığım kalıyo ayrıca çok da dikkat çekiyo güzel birşey. ama kasiyer bir bayan ise o zaman vay haline. utanmak elde değil ki bide gülümserse yandın.
Daha büyük utançlarınız olmasın hayatta... o yüzden utanmayın alırken.
(bkz: cinsel prezervatif)

Başka napıyonuz ki bu dalgalarla?
sen değil yumurtalıklar utansın denilen durum. hem kurşunu atıp hem de durduramayızki.
ilk aldığımda kasada ki kasiyer pis pis suratıma bakıp gülümsediğinde alkolun de etkisiyle ne gülüyorsun babanın yaptığı hatayı yapmamak için alıyorum dediğim durum.
Haklisiniz "cinsel" olarak anlatilmali Prezervatif mazallah balon yapip ucurulan hatta saklama kabi niyetine kullanilan modelleri var.
Cinsellik tü kaka olduğu sürece bu böyle dostum, cok utaniyosan git migostan al şu jet kasalari olanlarindan kendinle başbaşa al öde çık. Azcik dusunun lan beyni tasimak icin tasimayin.