bugün

öldüğünde annemin çok ağladığı yardımsever prenses. ölmeden önce avukatına "beni öldürecekler" demiştir ve ölümü hakkında çok komplo teorileri ortaya atılmıştır. ben de paparazziler nedeniyle öldüğüne pek inanmıyorum. özellikle de söz konusu olay içinde kraliçenin de parmağı bulunuyorsa.
dünyadaki en yardımsever hanımefendilerden birisi idi. el atmadığı yardım kuruluşu, komünite kalmamış idi. kendisinin upuzun bir de, gelinliği vardı ki, pek çok nedimesi ancak zaptediyordu. ancak; ölümü de, bir o kadar trajik oldu.
Prenses Diana kelimenin tam anlamıyla bir tragic hero dur.
(#14143324).
hüzünlü zarif prenses hüznüyle gönüllere taht kuran kadın .
gudubet'in tekiydi rahmetli, sadece kraliyet ailesinin üyesi olması sebebiyle kameraların önünde yıllarca arz-ı endam etti. başka bir özelliği yoktu. " ama yardım kuruluşlarına para bağışladı " şeklinde düşünenler zahmetsiz sikiş' kelimesinin bünye üzerinde yaratığı etkinin üzerinde düşünmelidir. ayrıca diana' gibi nicesini cebinden çıkaracak adı sanı duyulmamış yüzlerce türk kızı tanıyorum.
kocasını fena aldattı orospu, prens'te biletini kesti drawdan bir araba kazası geçirip öldü. herif prens lan ingilterenin prensi amk, intikam alacak elbet.
halamın bana söylemekten bıkmadığı hitap şekli.
Adına şarkılar yazılan, en güzel ingiliz kadınlarından.

http://www.youtube.com/watch?v=_sJj_2_3vwk
emperyalizmin gelinidir.
ölmüş kadın, ama iyilik meleği drawlarını duymaktan da sıkıldım.hesaplayın, onun bunun bastonuna tırmanmaktan iyilik yapmaya genelde vakit kalmıyor ...
michael jackson un deliler gibi âşık olduğu kadın
ona benzemek için ameliyat olmus
başarılı olmuş mudur
kesinlikle evet.
hayatının son 2 yılının anlatıldığı "diana" filmi, eylül'de vizyona girecekmiş.
ingiliz gazeteleri müslüman sevgilisi dodi fayetdan hamile olduğu için sas komandoları tarafından öldürüldüğünü iddia etmiştir.
mohamed el fayed'in bir ünlümüze itiraf ettiği kadarıyla hamileymiş öldüğünde.

yani hanedanlık piçi kabul edeceğine prensesi öldürmüş oldu aslında.

bu piç bizim bildiğimiz ben piç değilim amcanın piçi değil.

bu piç kavramı hanedanlığın kendine sayabileceği en büyük hakaret bir yerde.

konu aldatmak aldatılmaktan ötedeydi kısacası.
kara bahtlı kadın.
Ölmüştür.
sol fıreymde görünce tekrar dirildi sandığım.
pestilinı çıkarmışlar

görsel
bizim evliligimiz basindan beri üc kişilikti.
prensin onu aldatmasından sonra,evlerinin ayrılan,çocuklarını dahi zar zor göstermiştir prens. öldüğünde hamileydi ve ya değildi,ama ihaneti dibine kadar yaşamış bir kadındı.herkes için zerafet idolüydü ve öldüğünde yüzü paramparçaydı.
ölümünün üzerinden 18 yıl geçmesine rağmen ölmediği ve Amerika da yaşadığı söylentileri oğlunun düğününden sonra ayyuka çıkan prenses youtube da düğünde çekilen görüntüleri vardı yeniden aradım bulamadım bu yüzden link veremiyorum sanırım görüntüler kaldırılmış.
arabada arap şeyhine muamele çekerken duvar süsü olmuştur. (bkz: arabada oral seks yapan kız)
https://www.facebook.com/.../videos/1661154534209500/

bu videoda aslında kendisini niye öldürdüklerini, kendisi söylüyor, izlemeyen varsa , ingilizcesi de yeterliyse

meşhur bashlar röportajını izlesin, kadın çok klas bi kadınmış, gerçekten büyük kalpli bir insanmış. böyle insanlar silah tüccarlarından savaşlardan beslenen kraliyet ailesi gibi tiplerle takışabilirler.

ama harbiden de en garip olan şey, lady di ´nin gerçekten mahçup bir duruşu olması.

çok genç gitti, ve öldürdüler onu. dünyaya barış getirmek istediği için öldürdüler, arap prensiyle birlikte olduğu için, hristiyan- müslüman düşmanlığını bitirme yolunda adımlar attığı için öldürdüler...

lady di basit bi kadın diildi ki...

mesela kıytırıktan bi şekilde mayına bastığı için bacağı kopmuş afrikalı bi çocuğu ziyaret etti bi keresinde - genç nesiller bilmez, anlatalım da bilsinler- fotoğraflar çekildi, lady di ağlamaklıydı fotoğrafta, petition başlattı o mayına karşı

iki günde 17 milyon kişi imzaladı !! mayının üretimi durduruldu. lady di durdurdu onu. e tabii o mayını üreten şirketin hiç hoşuna gitmedi bu.

demem o ki, sadece sevilen birisi olmak bile büyük bir tehdit unsuru olabiliyor, eğer doğru adımları atarsanız. pakistanda, hindistan da emperyalist ordusunun darmadağın ettiği köylere gitti, yardım götürdü, fotoğraflar çekildi, kendi ülkesini eleştirdi...

eğer şehitlik mertebesi dedikleri o mertebeyi verme hakkını bana verselerdi ben bu kadını şehit sayardım.

ve evet- onu o ambulansta öldürdüler. 1,5 saat paris sokaklarında gezidirdiler ambulansı, artık ne yaptılar ettiler, arabadan aldıklarında, herkes öyle ifade verdi, bilinci yerindeydi kadının. ambulansa aldılar, 10 dakkalık yere 1,5 saatte gittiler ve ambulansta öldürdüler onu.

çok taşşaklı bi kadındı. o yüzden, unutulsun diye ellerinden geleni yapıyolar şimdi.

ama o bakışları yok mu?...aslında çok mahçup bir kadınmış demek ki.

yukardaki video bashlar interview´dan alıntıdır.
öldüğünde hamileydi. kraliyet ailesi bir müslümanın tahta varis olmasını istemediği için m15 tarafından öldürüldü iddiaları uzun süre konuşuldu.
Gülümseyen yüzüne rağmen hep üzgün olduğunu düşündüğüm insan.prens charles ın onu hep aldattığı yazardı.belki de gösterişi sevmeyen,bazı şeyleri görmemezlikten gelmeyi kabul etmediği için kraliyetten koptu.müslüman biriyle birlikte olduğu için de öldürüldü.suikaste uğradığı aşikar.