bugün

polat alemdar'ın başına gelen.
rober hatemo'yu hatırlatan durum.
(bkz: prense donüşmesi için öptüğünüz kurbağanın abiniz çıkması)
(bkz: aşksız prens)
daha da fenası prense dönüşmesi için kurbağayı öpen prensesin de kurbağaya dönüşmesi
kurbağa öpmektense, pişirip bacağını yemek daha eğlencelidir. eti tavuk etine benziyormuş diyorlar. o zaman tavuk yiyelim hem daha ucuz. hem artık istanbulda kurbağa kalmadı. halbuki küçükken çoktular. oynardık. sonra benim sağ elimin tam ortasında siğil çıktı. çocukken sağımı solumu hiç karıştırmadım ben. hangisinde siğil varsa sağ yönüm odur, bildim hep. babam onu önce tırnak makası ile kesti. tekrar çıkınca, bu sefer jiletle kesti. jilet geçirdi siğilimi. sonra jiletler faydalı şeyler. traş oluyoruz hergün onlarla. bir de benim var benim, burnumun yanında. bazen onu kesiyorum çok kanıyor, durmuyor. gazete kağıdı koyuyurum. o zaman duruyor. gazeteleri okuruz da biz. ben mesela çizgi roman da okurum. hepsini okudum. şimdiye kadar en çok mandrake, kızılmaske, zagor sevdim. sonra süperman ve örümcek adam sevdim. sonra martin myster ve x men sevdim. sonra bir baktım ki, aslında benim idolüm mister no imiş. mümkün olsa kendisiyle tanışmak isterdim. "abi bokunu yiyim beni bir macerana götür abi" derdim tanışsam. çiko gibi bişi olurdum yanında. o zaman o da dayak yemeyen, sarhoş olmayan, terkedilmeyen bir tip olurdu havası kaçardı. bayrağı ben devralırdım. zaten, tamda onun beyazlarının ordan beyazlıyor saçlarım...
ne çıkarsa çıksın, kurbağa tarafınfan öp.lmekten iyidir.
kurbağanın öpen kişiye aşık olarak aşkı bulabileceği durum.
onca kurbağa arasında yanlış seçim yapılması durumudur. pes etmeden kurbağa öpmeye devam edilmelidir.
güncel Önemli Başlıklar