bugün

Ehehe güle güle prens.
Ulan anası yüzünden gün yüzü göremedi bu oğlan kocakarı ne ölmek bildi ne kenara çekilmek bildi aynı benim kayınpeder gibi.
bence testler sağlıklı yapılmıyor. bu çünkü kanda veya vücut sıvısında görülemeyen bir virüs net olarak. belirti olan ve ayrıca testte de antikor ürettiği çıkan herkese korona teşhisi konuyor galiba. fatih teriminki de böyle büyük ihtimalle.
vefat ederse gözü corona yüzünden arkada gitmeyecektir. adam 71 yaşında hala prens zaten anasını satayım. bu saatten sonra coronadan gittiğinden çok anası olacak elizabethe söverek gider ben gidiyorum o hala yaşıyor diye.
kendisi dayanirmi bilinmez ama eminimki belirtileri gosterince ilk is kralice annesinin elini opmeye kosmus sahis...
71 yaşında prens mi olur? 23 nisanda 1 günlüğüne kral yapsınlar. göremeden gidecek.
Zengin fakir, prens Mirens dinlemiyor. Dünya da ki tek Adil olan șey ölüm.
prens chales kim aminyum?
Chales değil cahil herif Charles.
Bu virüs cor ona cor buna. acimaz pirens piremses falan.
bakalım hazırda tedavi kitleri var mı yoksa düzmece haber mi? bu ibnelerin her şeye karşı planı vardır. bu corona sürecinde tek entry girmedim şu konuyla ilgili, arkadaşlarımla bile konuşmadım ama şu virüsün normal yollarla ortaya çıkmasına ihtimal vermiyorum. yarasa yiyen çinliler asırlardır mevcut.( anasını sikeyim ben onların)
darısı çakma şahzedelerin başına..
ne olacak bu prens chalesin hali ???
evladım , önce yuvası dağıldı . şimdi
de annesi olacak cadı çocuğun önünü
kapatıyor . imam hatiplinin kaderi iste .

" benim imam hatipli prensimin krallığını
engellediler . "

haller prensi chales .
coronanın manası kraliçe olduğundan
zavallı charles , bu hastalığa yıllar önce
yakalanmış .

acıların prensi küçük charles ...