bugün

uçan ayakkabı aldım sanan görgüsüz işi.
öncelikle (bkz: yaww he he)

sonralıkla: bu ayakkabılar, uçmuyor, denizde suyun üstünde yürümeye yaramıyor, sıkışık trafikte motorsiklet vazifesi görmüyorsa bu kadar para vermek ( burayı büyük harfle yazdığımı varsayın) gerizekalılıktır.

fakirimsi kişiler o parayla, eğlencenin de ayakkabının da dibine vururlar. sen de kendini prada' ya düzdürdüğünle kalırsın. mal.

not: fakirimsi sensin, eskilerin de götüne girsin.
Prada'nın sikerken bayılttığı müşterisidir. Giyinmeyi bilmeyen mallar böyle giyinmeye yöneliyor üstelik. Pahalı aldığı her şeyi kendine yakıştığını sanıyor. Oysa öyle değil üzerinize yakışan 5 liralık t-shirt 50 liralık sıradan bir ayakkabı ile böyle çoğu hanzoyu geride bırakabilirsiniz. 270 liraya diesel aldım böyle bi salak bulsam 650 ye itelerim. Ayakkabı pegasus at resmen.
gümrük satış istasyonlarından haberi olmayanların enayiliğidir.
fakirimsi kişiliklerin asla yaşayamayacağı tatlı ve hoş bi duygudur.

yanlış anlaşılmasın onları küçümsemiyorum fakat 2 aylık maaşları olduğu açık bir gerçek.

edit: ayakkabı bi harika.
resmen enayiliktir. gerçek zenginlerin yani sıfırdan gelerek zorluklarla zengin olanların bu parayı o ayakkabıya bayıcağını sanmıyorum ama haram para yiyorsa, miras kalmışsa kendisi çalışıp kazanmadığı için o ayakkabıyı içi acımadan alabilen kişidir.
Sakin olun bende de var ve miras değil alın teri.
ayakkabım prada sikerim seni arabada misali . götüme kazık girse bu kadar acı verirdi .