1. 1.
  Adana veya hatay'a gelecek kişilerin son mola yeri. sabah sekizde otobüsten inersiniz abi çorba var mı dersiniz yok çorbamız kalmadı ama istersen kadınbudu köfte pilav ya da kurufasülye pilav var derler. adamın yüzüne bakarsınız içinizdekileri tutar ve tost yapan yere yönelir bol kaşarlı tosta ve ayrana gömülürsünüz.
  2 ... hermia
 2. 2.
  yemeklerinin tadından yenmediği dinlenme tesisi.
  Bir de birkaç alabalık koydukları küçük bir havuzları var.
  ... evlerdenirak
 3. 3.
  hemen yakınında şeker pınarı olan yer. kesinlikle pozantı'ya girmemenizi tavsiye ederim Şeker pınarında şeker gibi bir su varki içmeye değer... Ha sakın şeker pınarında yemek yemeyede kalkmayın benim gibi, bi adana'ya 15 ytl bayılırsınız, koyar adama. Salatalarına diyecek lafım yok ama.
  ... kumsaldaserapgorenadam
 4. 4.
  her zaman, yaz-kış soğuk olan tesis. ceketsiz inemezsiniz otobüsten.
  ... abisesque
 5. 5.
  hemen yanında* topbaşlar dinlenme tesisleri olan yer. çok soğuktur, gece mola veriliyorsa pilav ve yogurt yenmesi siddetle tavsiye edilir.
  ... el logan
 6. 6.
  yillardir hicbir degisiklige ugramayan tesislerdir.
  ... fabala
 7. 7.
  akdeniz'i iç anadoluya bağlayan, Adana'nın pozantı ilçesinde yer alan dinlenme tesisleri.

  ancak yeni yapılan otoban nedeniyle artık otobüslerin uğramadığı yer haline gelmiştir.
  ... la havle vela corvette
 8. 8.
  dün itibariyle yeni açılan otobandan geçerken sadece tabelasını görebildiğim bir zamanların en meşhur dinlenme tesisleri.
  otobanın açılmasıyla ekmek kapısı kapanacaktır muhtemelen onu geçtim otobanın tamamen bitmesiyle pozantı'nın bir anlamı kalmayacaktır o ayrı.
  1 ... chewezingeer