bugün

poyraz karayel dizisinin 15 Aralık’ta gösterime girecek olan sinema filmidir.

görsel
filmin adı poyraz karayel, poyraz yok onu ne yapacaz.

sema ölmemiş duruyor.

ayşegül nerde poyraz nerde.

poyraz karayel döneminde en sevdiğim diziydi. filmi nasıl olur bilmem.
Vasat dizinin vasat filmi. Evet.
Poyrazı lodos götürmüş.
fragman rezalet. boklu sidikli 3. sınıf film gibi. ne yaptınız amk güzelim diziyi mahvettiğiniz yetmedi filmle tüy diktiniz.
200.000'i geçerse sevinçten birbirlerini siksinler.

Poyraz ölünce dizi biter diyenlere karşı bi hareket mi bu?
Bok gibi diziyi bide film yapcaklar.eyvah eyvah.
ilker kaleli filme çok bozulmuş, hakkında ağır konuşmuş.

https://www.youtube.com/w...yZWw&feature=youtu.be
gişede çok pis patlamış. ilk 2 gün 10 bin kişi izlemiş.
bu diziyi poyraz karayel yapan ilker Kaleli'ydi. ama ona film yapıyoruz diye haber bile vermemişler. adam haliyle içerlenmiş bu mevzuya. amk düşünsenize çocuğunuz doğuyor onu büyütüp annelik babalık yapıyorsunuz sonra biri çıkıyor diyor ki o benim çocuğum. bu durumda böyle işte.
kuresel sermaye ne aq? sanirsin dolar'in yukselisinin turkiyenin ithalatina olan etkisi hakkinda film yapmislar. koyacaginiz alt basliga sokayim. poster zaten bir turk filmi klasigi olarak yine dandik olmus. cop bir film oldugu iki km oteden belli.
Hayatımda gördüğüm en berbat film afişi ve ismi.eminim konusuda berbattır. Zaman kaybı. Amerika'da olsa tüm zamanların ahududusunu alırdı.
Otur sıfır!
Bir balonun da böyle patladığını görmek mutlu ediyor. Evet.
ilk üç gün 10.627 kişi izlemiş.

http://www.milliyet.com.t...se-soku--magazin-2576086/

filmin isim babası 'poyraz karayel' filmde yok.

böyle bir mantık ancak türk kafasında olur.
her hafta izlemeyi iple çektiğim dizinin filmi. izledim. ilker kaleli ve burçin terzioğlu oynamıyor. normal ortalama bir komedi filmiydi. tahmin ettiğim gibi hüzünlendirme amaçlı filmin sonunda dizinin bir müziğide koyulmuş.
Şimdi düşünüyorum da nerden nereye geldi poyraz karayel.

ilk sezonu hatırlıyorum da harika bir diziydi. Seyirci ile dalga geçip zekasına hareket etmeyen,sürükleyici senaryosu edebiyat ile süslenmiş on numara diziydi.

ikinci sezonu ilk sezonun tadını tekrar yakalamasını umut ederek bekledim ama olmadı.

Sonrası zaten konuşmaya değmez. Şimdi filmini yapmışlar ama ilker kaleli diyor ki benim filmin çekildiğinden haberim bile olmadı bırak oynamayı.

Hadi ilker kaleli yok çünkü 2014 de geçiyor, sefer niye yok.

Zaten sefer öldü dizi bitti bana göre.
Bunlar yüzünden her yerde "albayım albayım" diyen veletler dolaştığı için nefret ettiğim yapım.
güncel Önemli Başlıklar