1. 1.
    Poyraz'ın eski eşi, sinan'ın annesi olan kadın. Bu kadar güzel bir kadın olur mu laaan. Lan biri ismini biri capsini atsın yazson noluur la lütfen.
    1 ... kimbilirkiminfeyki
  2. 2.
    Bu kadar güzel bir kızı nasıl kötü karakter yapılır.
    3 ... frezya3
  3. 3.
    Babası nedeniyle alkolik olduğu için poyraz ile ilişkisinin bittiğini düşünüyorum.

Bu ayşegül de ne var ulan diye bağırıyor ama el kadar sinana kumpas kurması için şantaj yapacak kadar ahlaksız bir anne olduğunu düşünmüyor.

Ayşegül çok güzel vs ama sağlam karakterli.
    ... thirty eight
  4. 4.
    Son bölümde çok yalnızım diyerek çok yalnız olanlara bir kez de kendisi acı hatırlatma yapmıştır. Teşekkürler.
    2 ... but not so
  5. 5.
    alkolik malkolik malzeme sağlam hala ama karşısında ayşegül var, şansı sıfır, bak öbür dümbük avukat var, tam aradığı adam. doğrucu ibnenin teki.

senaristler tanıştırsın fanfinfon olsunlar.
    1 ... antik sarapci
  6. 6.
    uc farkli arkadas sandigim basliktir. merakimi skim.
    2 -1 ... ortamabakayimdedim
  7. 7.
    acıların kadını. yazık lan.
    1 ... atabaka
  8. 8.
    Geçenlerde poyraz karayel başlığına yazmıştım. Sinan vuruldu ama dede ve anane Isvicreden uçağa atlayıp gelmediler mi bari telefonda konuşun saçma oluyor yazmıştım. Bu bölümde annesi ile yalandan da olsa konuştular da normal bir durum izledik.

Diziden ayrılan oyuncularla tüm bağı koparmak bizim yerli dizilerde oluyor.

Person of interest de oynayan kadın doğum yapacak diye kadını kaçırdılar ve bunu da senaryoya cok güzel yedirdiler.
    2 ... thirty eight