bugün

aslında derinlenmesine incelenmesi gereken bir kavramdır. şöyle ki bir düğün arefesinde annemdir, kız kardeşimdir, akrabamdır...

erkek egemen dünyanın, erkek kalbinin pisliğinin somutlaşmış soyut teyididir.

(bkz: yazık)
komple komple komple tikiler. *
evleneyimde zengin kocam olsun taştan olsun diye düşünen kızlardır. zengin koca diye kucaktan kucağa dolaşırlar sonrada malum o yolun yolcusudurlar.
bunlar liseden belli olur, eteklerini gereğinden fazla kıvırıp, ona buna kur yapar bunlar,
hepsi mi böyledir bunların.
hayır efendim, belli olur bunlara bakınca.
kocaman bi ağızları vardır, göğüsleri inek memesinden farksızdır, dersleri hep 0'dır.
erkek arkadaş sayıları 100'ü geçmiştir.
yazık ...
"mal" endeksli yaşayan, canına, malına eşit kıymet veren peşin hükümlü, konzervatif konservelerin sık sık yaptıkları betimleme.

alınabilir satılabilir bir mal olarak gördüklerinden kelli kadınları ucuz olarak görür, tüccar zihniyetiyle tartarlar.

(#658704)
yaptığı eylemden para olmadığı sürece orospu olmaz. zira orospulukta en eski meslektir. saygı duyulasıdır, olaya bide bu açıdan bakmak gerekir*
orgazmın tadını alıp;"ee süpermiş, neden bu süperliği yaşayıp bide üzerine para almıyorum" zihniyetine sahip olan hatun kişilerdir.
erkege vermeyen her kıza yakıştırılan durum neyse söz felan işte ama bu hep böyledir kedinin uzanamadığı cigere pis demesi gibi. kızlar bakın sizden yana oldum erkekler şimdi deli gibi beni eksileyecek ona göre artılayın. * * * *
Vay anasını dedirten kişi. Demek kime göre hangi noktalardan anlaşılıyormuş da biz anlamamışız. aptalız ne yapalım..
size kotu kadin derler, diyenler hic mi dusunmezler!
Nuri Alço gazoza ilaç atarken herşeyden habersiz dans eden genç kızımız.
Genelde izmir'den çıkan potansiyellerdir.
orgazmın tadına varan kadın aşık olmaz, bunlarda böyle orgazmı tatmışlardır. her an her yerde orospuluğunu sergileme gücüne sahiptir bunlar.