bugün

mahallemize yeni bir postacının atanması ile sık sık yaşadığımız hadise.aynı soyadlı kişilere karıştırıp postaları verir.bir kere bile doğru tutturduğu görülmemiştir.bu olayı az once diger komsumunda yaşadıgını ogrenince postacı hakkında şüphelenmeye başladım valla. herhalde aynı mahalleye rastgele dağıtıp,bunlar kendi aralarında hallederler falan diye düşünüyor.
hayır kardesim ben bu sene onemli postalar bekliyorum,en kısa surede uyarmam lazım amcayı.
hergün kapınızın önüne üzerinde adını sananı bilmediğiniz insanların ismi yazan şeyler bulmanıza neden olan durum..
esranın anlattıgına gore olumlu tarafları da oldugunu gordugum olay.keşke bize de telefon faturaları yerine dergi,zarf içinde para falan gelse.butun dunya buna inansa,bir inansa,hayat bayram olsa
PTT nin yol iz adres bilmeyen kişileri hasbelkader işe alıp ,eğitmeden sokaklara salması durumunda yaşanan olaylar zinciridir
(bkz: Allah kimsenin başına vermesin)
hım beklenilen postaya gore sevindirik ya da histerik olmanıza neden olacak olan durum..
eger- beklemediğiniz-- posta tel faturası tarzı bir şeyse sevindirik..kısa bir sureliğine kaçış politıkası!!
efem eger sevgiliden gelecek olan bı mektup vs ise histerik..
güncel Önemli Başlıklar