bugün

bilime olan saygımı kesinlikle azaltmış olan muayenedir, ''koskoca bilim dünyasında başka yöntem mi kalmadıda bokumuzda boncuk arıyolar?'' diyerek tepkimi koydugum durumdur mütemadiyen girmeyip kaçtığım muayenedir aynı zamanda.asıl üzücü olan o bokların içinde hastalık arayan bilim adamının akşam eve gittiginde düsündükleridir, o kadar sene geceli gündüzlü çalış, o sınav senin bu final benim koştur mezun ol sonrada bokları karıştır yazıktır yazık. **
(bkz: portor muayenesinde ishal olmak)
eve is getirme deyiminin cikma noktasidir.
eti'de staj yapma hayallerimi suya düşüren muayene, vazgeçtim arkadaş *.
(bkz: bokunda boncuk aramak)
ben adamı bokundan anlarım taraması.
herşey sağlık için deyip çekingenliğe mahal verilmemesi gereken konudur. ayrıca beterin beteri var.

(bkz: hemoroid muayenesi)
(bkz: prostat muayenesi)
(bkz: rektal tuşe)
(bkz: lavman)
(bkz: kolonoskopi)
askerlik hizmetim boyunca her üç ayda bir yaptırdığım muayene. gıda sektorunde çalışanlar yapmak zorundalarmış. garsonlar, aşçılar vs.
bıktığım muayene dir. her sene 1 kez işin yoksa özel hastane ye git. birde bok tan örnek almıyorlarmı uyuz oluyorum.

* kardeşim sanane bokumdan ? ben garsonluk yaparken bokumdamı yapıyor garsonluk ? illa o papik i " kulak temizleme çöpünün büyüğü " kıçıma değdireceğim yani.

harbi delikanlıyı bozan muayene dir..
Her 6 ayda bir yaptırdığım muayene. Tamam kötü bir olay ama bir nevi check-up yaptırıyor şirket bize. Bir de bu açıdan bakmak lazım.
market çalışanlarının sıkça yaptırdıkları muayene.
gıda ile ilgili işlerde çalışanlara yapılır.
yapılması gerekir tifo, tenya gibi parazit ve virüslerin taraması yapılır.
Askerde çaycı, berber, yemekhaneci kişilerin 3 ayda 1 olduğu muayene.
dün yaptırmak istediğim ama tıppın yetersiz kaldığı muayene. kakamı yapamadım. evet evet!.. aynen öyle. kakamı yapamadığım için olmadı.
kimse olayı anlatmamış. kulak temizleme çubukları var ya. onun 2.5 katı kadar falan uzun bir çubuk düşünün. inceliği kulak temizleme çubukları kadar. işte ona dışkınızı sürüyorsunuz ve kapsülüne koyup test edilmesi için veriyorsunuz. fakat o esnada tuvaletinizi yapamazsanız, mecburen anüse ucundan sokmak durumunda kalıyorsunuz. bu olayı yapacaksanız; testten önceki 2 gün sıçmayın ve işi garantiye alın derim.
ne olduğunu bilmeyen biri olarak yaptırmaya gittiğim muayene.
elime verilen çubuğu ne yapacağımı bilmememin ve çubuğu veren taş hatunla muhabbet etmek istememin neticesinde taş hatunla aramda geçen diyalog:
th: taş hatun b: ben
b: ( çubuğu göstererek ve mahçup bir şekilde) daha önce hiç kullanmadım da?
th:( sol elinin işaret ve baş parmağını birleştirip sağ elinin işaret parmağını sol elinde oluşturduğu yuvarlakta gezdirerekten) gezdiriyorsunuz.
b:nerede?
th: makatınızda, içine sokmayın ama!!!!
b: ( dumur) peki...

hayatımda hiç bu kadar utanmamıştım.
Kendimi; "nasıl sıçabilirim, sıçırtan yiyecekler" başlıklarında bulmama neden olan muayene. Ikına ıkına bir hal oldum arkadaş bu nedir.
gıda sektöründe çalışmak için zorunlu olan muayene.
carrefour’a kasiyerlik için başvurmuştum her şeyi geçmiş buna takılmıştım ve sonra öylece başım önde yığılıp kalmıştım.
6 ayda bir mecburi olarak yapılır. Bütün personel yaptırmak zorundadır. 3 sene evvel adam başı kdv hariç 15 tl idi.
güncel Önemli Başlıklar