bugün

Size http://www.porttakal.com/ adresi üzerinden yayın yapan bir hacker topluluğundan bahsetmek istiyorum. Sanırım bunların çoğu Türktelekom çalışanı. Ellerindeki yetkiyi isanları taciz edip AKP propokandası yapmak için kullanıyorlar. Şu an ufak adımlarla ilerliyorlar. Ama ilerde ülkenin başına feci bela olabilirler. Yılanın başı küçükken ezilmeli.

Bilindiği gibi FaceBook'ta arkadaşlarınızdan ya da beğendiğiniz bir guruptan gönderi alırsınız. Başkası size asla gönderi yollayamaz, rahatsız edemez. Ama bu terbiyesizler bunu becerebiliyor. Dünden beri peşi sıra gönderi yolluyorlar. Sayfamda yaptıkları görüntü kirliliği nedeni ile arkadaşlarımın gönderilerini göremiyorum artık. Gelen gönderilerin yorum bölümünde bir sürü protesto yazısı var. Bir çok kişiye de aynı şekilde gönderi yollamışlar. insanlar rahatsız.

Gönderiler video, fıkra, yazı türü şeyler. Gönderinin sol üst köşesinde porttakal diye bir logo var. Tıklayınca porttakal'ın face sayfası gelmesi lazım değil mi? Hani gelsin ki ben de altındaki "beğenmekten vazgeç" yazısına tıklayıp kurtulayım bu eziyetten. Ama ne gezer? O linke tıklayınca http://www.porttakal.com/ adresindeki bu pis site açılıyor. (Zaten herhangi bir beğenide de bulunmadım.)

Site AKP yanlısı bir site, bunu tekrar hatırlatayım. Yollanan gönderilerle zoraki propokanda yapıyorlar. Yapılan iş kanunsuz. Ama devlete şikayet etmeyi düşünmüyorum bunları. Devlet kapısı soğuktur, dert dinletemezsin. Ben bunları inci sözlüğe şikayet ediyorum.

inci sözlük tayfasını dikkatine: lan olum beni sözlükten banladılar. oraya yazamıyorum artık. siz aranızda haberleşin de bu porttaklın icabına bakın. onlardan kişisel FacaBook sayfanıza gönderi almaya çalışın. Sonra yorum bölümüne inci kıvamında yazılar döktürün. FaceBook'taki bir çok masum insan tacize uğramış durumda. Yazıktır olum bize!
(bkz: porttakal)
facebook anasayfamın amına koyan site. gönderiyi silsen, yok. sayfayı şikayet etsen, yok. spam desen yine yok. porttakal, çıktığın yerde kal! *
güncel Önemli Başlıklar