1. ?.
  yakın zamanda satın alınan kulubun basına cok zengin bir isim gecmesi, ve satın alındıktan ertesi gun transfer butcesını 150 milyon dolar olarak acıklamasıyla dıkkatleri ustune ceken kucuk chelsea.
  1 ... ümit
 2. ?.
  150 milyon doları sadece isim yapmış futbolculara değil,takım için yararlı futbolculara ayırırlarsa "neden olmasın?" dediğim durumdur.zira zaten ellerinde azda olsa bi kaç tane kalburüstü oyuncuları var.yapılacak 6-7 tane doğru transfer premier lige yeni bir büyük kazandırabilir.
  1 ... elendil
 3. ?.
  (bkz: nostaljik baslıklar)
  ... ümit
 4. ?.
  (bkz: küçük chelsea)
  ... sen bana bu diyemezsin
 5. ?.
  bu premier ligde de herkes büyümeye başladı, kim düşecek ulen bu ligden düşüncelerini beynimde bi sağa sola atan olay..
  ... eşşağan ala gazuğu
 6. 1.
  cok zor olan bir durum zaten premier lig de cok fazla zengin takım var ama para her zaman basarı getirmez. ornegin bolton sadece uefa ya gidebilmek icin ugrasıyor ama kadrosunda cok kaliteli isimler var. west ham iki tane arjantinde gelecek vaadeden futbolcu aldı, nasıl aldıgı belli degil, kume dusme seviyesindeler, liverpool senelerdir cok buyuk transferler yapıyor ama iki buyuk basarıları var sampiyonlar ligi ve uefa kupası ayrıca birkac ingiltere kupası, onlar icin ligi almak hayli zor gorunuyor her ne kadar en cok sampiyon olan takım olsalarda...
  ... twisted transistor