1. 1.
  bir ingiliz futbol klübüdür.
  3 ... hasnicktir
 2. 2.
  bu sene küme düşme tehlikesi yaşamaktadırlar.
  1 ... ranger65
 3. 3.
  rus işadamlarının el attığı klüplerden biri olması sonucunda geçen sene ligin dibinden kurtulmayı başarmış ingiliz klübüdür. bu sene ise premier league'de orta sıra mücadelesi vermektedir. klüp, aynı zamanda pompey olarak da anılmaktadır.
  ... schenardi
 4. 4.
  fox tv maç spikerinin "porşmut" veya "porsımuf" şekillerinde telaffuz ettiği, fm oyununda başına geçtiğim güzide kulüptür. ayrıca fm'de başkan bilgilerinde "the chairman loves the club" yazmakta.
  1 ... howardhawks
 5. 5.
  evinde reading'le oynadığı maçtan 7-4'lük galibiyetle ayrılarak binlerce çüş ve yuhlara sebebiyet vermiş premier lig takımı.

  (bkz: 29 eylül 2007 portsmouth reading maçı)
  ... krmyrdsn
 6. 6.
  1949 ve 1950'de ingiltere şampiyonu olmuşluğu ve 1978-1980 arası 4. ligde oynamışlığı olan ingiliz kulübü. önümüzdeki sezon uefa'da oynayacaklardır.
  ... cemali
 7. 7.
  rus dolar milyoneri gaydamak'in satin almasindan sonra, yillardan beri surdurdugu kumede kalma mucadelesi veren takim imajindan siyrilip premier lig'in ust siralarini zorlamaya baslayan klub. kadrosunda kanu, david james, john utaka, jermain defoe gibi kaliteli oyunculari bulundurmaktadir. amblemlerinde ay yildiz'a benzeyen bir sekil vardir da ne oldugunu cozemedim henuz.
  2 ... migfer
 8. 8.
  portsmouth şehrinin futbol takımı.
  1 ... oumar
 9. 9.
  nwankwo kanu ve jermaine defoe ile ligin tozunu attiran kulüp.
  ... amaaslihepiyiydi
 10. 10.
  forvet katili klüp
  (bkz: milan baros)
  (bkz: nwankwo kanu)
  (bkz: jermaine defoe)
  1 ... anything is possible