bugün

vurduruyordur.
Hahahahahahahahahah.
Bir tık üstüde ıspanaklı havuçlu kek yapan erkektir .
varmı böylesi cidden? Varsa hemen evlencem çünkü.
O da bir şey mi.
Ben Şöyle etli butlu mangal yapıyorum. Denilinesi Marifetli erkek modeli.
(bkz: Dertler derya olmus)

Artık yapmıyorum ama. Depresyondayım.
bir kekin içinde olmaması gereken her şeyi koyan erkektir. şöyle keklerden nefret ediyorum tek kelimeyle amk. tatlı olması gereken bir şeyin tadını ne kadar kırabiliriz acaba diye düşünen bir kitle var sanırım.
Bir de en zor kavanozları şakkadanak açabiliyor, en ağır eşyaları lönk diye kaldırabiliyorsa candır.
Gelsindir beni anamdan istesindir!
(bkz: kan tutan kasap)
Biskolata erkeği değilim kaç puan alırım?
Bir kez yapmıştım ancak portakal yoktu. işyerindekiler de beğenmişti. Yaptın mı hakkını verip yapacaksın yani. Öyle daşşağını yayıp kanepede oturmaya benzemez o iş.
Biskolata erkeği ise 100 puan.
hepsi bir arada olmaz arkadaşim. hiç mi aroma asidite dengesi bilmiyosunuz?
Vurduruyordur.
"öksürük ilacı mı yapıyosun lan çekil şurdan" diyerek mutfaktan kovacağım erkektir. portakal - tarçın - ceviz birarada kullanılır mı lan allahın ayısı, cahil köpek!
görsel

Başlığı gördükten sonra canım çekti kalktım, yaptim. Ama fazladan içine fındıkta koydum. Sonra dedim başlığı açan sayesinde bi kek yedik bunu da buraya koyalım.
Un yumurta şeker kabartma tozu yağ ceviz portakal kabuğu ve tarçıni bir kaba koyup karıştirip fırına koyabilen erkektir.
sadece bazı bağımsız filmlerde ilgi odağı olan erkektir. Ben de yapıyorum buna hayran olan kadın o kadar mevzu arasında bunu bulduysa hakket saygıyı hak eder diyorum ve susuyorum.
oktay usta tabiiki...
ekranların favori ustası.
Aşçılık yeteneği yüksek olan erkektir.