1. 1.
  anadolu üniversitesinin bir yüksekokulu.. teknik bilimler falan orda okuyo galiba..
  1 ... shalamar
 2. 2.
  Teknik ve mesleki eğitim verilen anadolu üniversitesine bağlı meslek yüksekokulu.Kütahya caddesi üzerindedir ve öğrencilerinin coğunluğu eskisehirlidir.
  -1 ... gabriel gray
 3. 3.
  kayıt yenileme parası 364 ytl (oha?) olan ve öğrenci milletini faiş fiyatlarla kazıklamaktan orgazm olan okul(mu).
  ... eses taraftari porsuk canavari
 4. 4.
  müşterisi olduğum şey öğrencisi olduğum yüksekokul. aslında müşteri tanımı daha mantıklı geliyor. 424 lira harç(oha).
  sabah okuldaki ambiansı bilemiyorum fakat ikinci öğretim okuyanlar, birinci öğretime göre daha şanslı "öğrenim" açısından (bence). kantin bomboş olur, sessiz sakin dinlersin dersi. öyle geçer zaman.
  1 ... suker
 5. 5.
  aynı şehirde bulunan meslek liselerini bitiren öğrencilerin kayıt yaptırdığı okulumsu. 4 yıllık lise hayatınız boyunca her gün kantinde, bir elinde tespih, bir elinde sesi sonuna kadar açık cep telefonu ile gördüğünüz polat alemdarları bu okulda görmek mümkündür.

  bilgisayar teknolojisi ve programlama, bilgisayar teknolojisi ve programlama (),
  çocuk gelişimi (),
  el sanatları (),
  elektrik (),
  endüstriyel elektronik (),
  endüstriyel kalıpçılık (),
  endüstriyel otomasyon (),
  karayolu ulaşımı ve trafik, makine (),
  makine-resim-konstrüksiyon (),
  mobilya ve dekorasyon (),
  radyo-televizyon tekniği, radyo-televizyon tekniği (),
  raylı sistemler elektrik-elektronik teknolojisi, raylı sistemler işletmeciliği, raylı sistemler makine teknolojisi, raylı sistemler yol, otomotiv (),
  tasarım ve basım yayımcılık, tasarım ve basım yayımcılık ()

  programları vardır. görüldüğü üzere bütün alanlar ikinci öğretimdir. ben elektronik okuyorum ve yukardaki entry'de de görüldüğü üzere yarım dönem için ortalama 450 lira ödüyorum. geçen sene hobareeyy hoca imza almıyor diyerek mallık yapıp, eşşeklik yapıp derslere girmedim ve ortalama da tutmayınca haliyle kaldım. bu sene tekrar birinci sınıfa gideceğim. yarın ders seçeceğim ve 430+zam harcını yatıracağım. ulan amına koyayım alt tarafı 2 yıllık sikimsonik bir okul. mühendislik mi okuyoruz anasını satayım!

  gerçi adamlar kolundan tutup gel demiyorlar sana. dgs ye girip 3-5 kişilik kontenjanı olan okullara yerleşemediğin taktirde buraya gitmedin de hiçbir anlamı olmuyor ve sana en ufak bir yarar sağlamıyor. bu sikimsonik okula başka şehirlerden gelen müşteriler de var. şey öğrenciler diyecektim. onların halini hiç düşünemiyorum. tonlarca lira harç+yurt parası, yemek parası dünyanın masraflarını ediyorlar. muhakkak dgs de iyi sonuç almak lazım ki hiç ummuyorum. yoksa bu okulu bitirince hiçbir şey olunmuyor. ben hatayı meslek lisesine gitmekle yapmışım tostlar. ilkokulda kimse yönlendirmedi, bilgi veren olmadı. işin ciddiyetini öğretmediler. ahhhhh aahhhhh...

  ufak bir not: kaldığımdan ailemin haberi henüz yok.
  ... suker
 6. 6.
  Porsuk nedir ya??

  2 senelik okulu 3 senede bitirdiğim okul, daha doğrusu fakülte binası. 3 sene boyunca arkadaşlarla Anadolu üniversitesinde okuyacak olmamızın verdiği heyecanla eskişehire gelip porsukla karşılaşmamızın ardından birbirimize bakıp içlenip içlenip dediğimiz laf "porsuk nedir ya?".
  1 ... mc wrap