1. 1.
  güzel ülkemde gün geçmesin ki siyasiler yeni moda tarzları benimsemesinler. bu ara revaçta olan şey kaset çıkartıp sonra sağda solda ağlamak oldu.

  diyorlar ki efendim özel hayatımıza karıştılar, bizi madur ettiler... ulan yapma, yaptıysan da evet vardı da yaptım de!!! neden gocunuyorsun. senin beynini allah yarattı da çükünü yolda mı buldun dünyaya gelirken.

  olayın ağırlığı bizim ülkemizde böyle şeyleri kaldırmıyorsa yapma birader. bunları yapıyorsan ve seni de en az senin kadar başka bir ahlaksız videoya alıyorsa ağlama. adam ol, sus. bu ülke de siyaseti kasetler dizayn ediyor, kimse korkusundan ahlaklı siyaset yapamıyor. sonra da çekeni suçluyorlar.

  ben hayatım boyunca otoyolun ortasındayken bekleme yapmadım bana araba çarpmasın diye, yolda beklersen araba çarpar. ya yolda bekleme, ya da o yoldan ayrıl. kimseyi de bu yüzden suçlama... sikine sahip çık ki sana da sahip çıksınlar...
  1 -1 ... torunusamil
 2. 2.
  feryadında son derece haklı siyasetçidir. yaptığı çok çirkindir fakat kendisine yapılanın yanında hiçtir.
  ilgili başlıklar:
  (bkz: özel hayat)
  (bkz: sana ne)
  (bkz: başlık sıçmak)
  1 ... bizim bir arkadas
 3. 3.
  siyaset beyaz bir gömlektir (rtsin ki gibi bir beyaz değil) yoldan geçerken toz deyse simsiyah görünür... mevki ve gömlek onun olduğundan çamuru sıçratandan daha ziyade kendini kendi koruması daha evladır...
  ... torunusamil
 4. 4.
  eee sen pornon bile olmadığı halde feryad ediyosun ona ne diyecez? yoksa var mı lan?
  ... editor