1. 1.
  Şeytanın işi desen değildir zira şeytanın istediği doğrultuda günahınızı işlemeye çalışmaktasınızdır. Olsa olsa tanrının belasıdır. Amk kedileri zehir eder tüm olayı. Anlatıyorum.

  Anneannenizin evinde 3 tane kedi vardır. Ev ev değil hayvanat bahçesidir zaten. Gecenin bir vakti azıtırsınız, gündüz gördüğünüz güzel bayanlar içinizde ukde olarak kalmasın diye şöyle rahatça bir osbir çekeyim dersiniz. Hairdresser temalı porno aratırsınız ve sırf videoların kapak fotoğraflarına bile içiniz gider. Neyse efendim, kulaklığın tekini takar tekini de ne olur ne olmaz biri uyanır gelir diye dışarıda bırakırsınız. Tam şöyle hafif bir sıvazlama moduna geçmişsinizdir ki, ufak sarı kedi gelir dışarıda bıraktığınız kulaklığın hafif sallanışını kestirir ve hop üstüne atlar, ısırır. Hay amk kedisi kulaklığı bozmasın derken dikkatiniz çoktan dağılmıştır. Kalkan, inmiştir. Kediyi alıp halıya savurursunuz. Üstünden birkaç dakika geçer ya da geçmez, büyüğü patik isimli beyaz kedi gelir dibinize sokulur, sürtünür falan. Bir garip hissedersiniz. Bu nasıl ortam diye sorgularsınız. Bu esnada ufaklık tekrar kulaklığa atlar ve bu kez kulağınızdaki diğer ucu da düşer kulağınızdan. Aksi şeytan. Bereket 3. Kedi yan odada uykudadır. o da olsaydı haliniz duman olacaktır zaten. Zor da olsa işinizi halledersiniz; zira bu harekat engellenemez.
  3 -2 ... bir istasyon insani bin
 2. 2.
  meşhur bir fotoğrafı akla düşürmüş ve umarsızca güldürmüş mevzudur. hani vardı ya şu pompei mevzusunda eli uygunsuz pozisyonda kalıp küle dönmüş adam. o da böyle bir inada kurban gitmiş gibi sanki hani.
  3 -1 ... mel mel bakan gibson
 3. 3.
  Ahlaki açıdan değişk bir durumdur.
  ... bir istasyon insani bin
 4. 4.
  Hairdresser ne oluyor ben ona takıldım.
  Hayır aratmayacağım.
  ... baybolla