bugün

%9898734 ihtimal ile kadıköy ve taksim'i istanbul sanan, müziği teoman, manga, muse, placebo zanneden kişilerdir. ''pop müzik mi ıyyy'' gibi tepkiler verirler. Halbuki müzikten hiç anlamazlar. Pop müziğinde bir gereksinim olduğunu göremezler, göremeseler bile kötülerler. Çünkü etrafındaki herkesin 2343 yeri deliktir ve ideal insan tanımı onun için odur. Onun için piercing takmak ve muse dinlemektir hayat.
(bkz: beni kategorize etme)
"her pop müziği dinlemem" dense daha iyi olacak bir önerme. her geçen gün yeni bir popçu çıktı ki poptan soğumamak imkansız. ama kaliteli insanlar da vardır, kenan doğulu, hande yener ve mustafa sandal gibi. herkesin mutlaka bu şarkıcılardan sevdiği vardır, ya yemeyin şimdi beni, çakkıdı çaldığında hanginiz yerinde durabiliyor veya sıkılıp kanalı değiştirme isteği duyuyor. o yüzden genelleme yanlış ama pop müziğin gittiği yol ise daha yanlıştır.
emre aydın ve grup 84 dinleyip rockçıyım diyen bünye gibidir.

arsızca bir dayak yeme arzusu.
(bkz: ama arabesk tabi ki dinLerim) *
adı üstünde (bkz: popüler müzik)tir. sanılanın aksine, o dönemin en çok dinlenilen müziğini temsil eder. içeriği her daim değişebilir...

bu yüzdendir ki "popüler müzik dinlemem ben" diyen biri, farkında olmadan, bu ifadeyi yanlış kullanır.