1. 1.
    Anlaşılır iş değil. Hepsinin birbiriyle bir şekilde ilişkisi var ama hepsi de birbiriyle kavgalı. Suriye'de satranç oyunu gibi.

Tengir, alkolik, oytunkarmayan, essy ve daha niceleri. Çok garip bir ilişkileri var.

Essy tengir budun ve alkolik oldum'a düşman. Oytun tengir'e düşman alkolik oldum ile sanki iyi değiller. Tengir essy'e düşman ama alkolik oldum ile iyi geçinmeye çalışıyor. Alkolik essy ile düşman tengir'le iyi gibi. Fakat essy ile Oytun arasında net bir ittifak Yok. ikisinin de düşmanları aynı olmasına rağmen Oytun essy'nin yakın çevresiyle kavgalı. Mel mel bakan gibson hepsiyle arayı iyi tutmaya çalışıyor. Kilise şarapçısı, Oytun ve tibb ile iyi değil. Fakat kilise şarapçısı tibb true kedilerin babası, hem alkolik hem tengir ile çok iyi.

Bunların aralarındaki ilişkiler resmen birbirine girmiş. Şimdilik siyasetçi gibi davranıyorlar ama aralarındaki ilişkiler deşilirse cepheler belirlenebilir. Kim kimle ne şekilde belli olmalı.

Ben ise her zaman olduğu gibi tek tabanca takılmaya devam.
    2 -5 ... 1 station insani
  2. 2.
    Körler sağırlar birbirini ağırlar kafasi.

Kulak asmayın.
    4 ... cali gula
  3. 3.
    Herkesin bir popisi olduğu için normaldir.
    1 ... serdarsl06
  4. 4.
    Oturup yalan rüzgarı dizisindeki ilişkileri analiz eder gibi yazar ilişkileri analizi yapmak.
    Vay.
    be.
    8 ... tsukky
  5. 5.
    Ahçı uşağa, uşak şoföre,şoför bahçıvana,sanra hepsi bahçıvana...
    2 ... huzuru kendi icinde bulan adam
  6. 6.
    "popüler" dediği yazarlar işte böyle saçma sapan başlıklarla kıçları kaldırılanlar aslında. neymiş; "popolor yozorloron kovgo otmoso" imiş.

ne yaparak kazanmışlar ulan bu popiyi it! birbirlerine düşman olarak mı? onu geçtim bir de bunlar üzerinden "popi"olmaya çalışan andavallar var!

gerçi ne desek boş amk.
    3 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
  7. 7.
    Kimse tarafından tanınmayan eziklere dert olmuşlardır.
    Bu insanlar burada senelerdir toplamda yüzbinlerce entry girmişler tabi ki popüler olacaklar. Size soracak halleri yoktu.
    -4 ... 1 station insani
  8. 8.
    seyir zevki yüksektir ama dövüşmüyor artık götoşlar.

gelene ağam gidene paşam çekiyor herkes. kaos, anarşi kalmamış.

sonra da vay efendim sözlük bitmiş.

biter tabi amk.
    2 ... kinamiyo takao
  9. 9.
    popüler yazar mı dedi birisi..? duyan da, onu merakla bekleyen okuyucusunu her yıl bir romanla ödüllendiren edebiyat ustası yazarlardan bahsedildiğini falan sanacak.. popüler yazarmış.. ehuehuhuhaaaahuuu.. komiksiniz.. komik..
    2 ... kisskissbangbang