bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    popüler bir üstyazarla mesajlaşan sözlük kullanıcısının bu eylemine mukabil aynı popülariteyi kendi bünyesinde mutluluk ve kalp çarpıntısı olarak hissetmesine rağmen mesajlaşmanın kişilere özel olması sebebiyle diğer akranları tarafından şahsi olarak tebrik edilememesi durumu. ya da bir nevi 'sevinçler paylaşıldıkça büyür' hadisesine örnek bir başarı varken diğerlerinin bundan bihaber olması.
    1 -2 ... psychophobia
  2. ?.
    çözümü basit olan sıkıntılı durum. popüler yazarın sallamadığı durumda popüler olmayanlara mesaj atın ki, popülariteniz artsın. mühim olan tabana yayılmak... dur üç çaylak daha buldum. merhaba canlar var ya ben bu sözlüğün...
    7 -2 ... karga
  3. ?.
    kötü bir şeydir son çare ibadet entrysine girip çırılçıplak soyunmaktır. ancak o zaman popüler olunabilir.
    (bkz: reklamın iyisi kötüsü olmaz)*
    ... minti_
  4. ?.
    (bkz: popüler yazardan çocuğum olsun istiyorum)
    -1 ... cehennem tanrisi
  5. ?.
    bir de şöyle bir şey var; (bkz: bok atıyorum popüler oluyorum ekolü)
    ... 6.4.r.1.$.h
  6. ?.
    editli tanım: "popülerlik ne lan" dedirtecek bir yazar isyanı.

hadi her şeyi geçtim. popülerlik falan, tamam.. hadi senin açından bakalım. zeka pırıltım benim, popüler birisiyle özel mesaj yoluyla iletiştiğinde nasıl popüler olmayı düşünüyorsun? hadi konu mankenimizi montajelemanı yapalım bu sefer de.

"popüler olmak isteyen yazar";

entrylerine hastayım süpersin aynen devam. zaten 12 yıldır takip ediyorum seni.

montajelemanı;

kız mısın?

ahaha yok lan;

saol, eyw, olur öyle vb.

sonra n'olcak?

hayır bundan sonra nasıl popüler olmayı düşünüyorsun? şey mi diyeceksin sonra;

"ya aslında nickimin altına 'gelecek vadeden yazardır' gibi bi'şey yazsan?"

mı?

hadi yazdı. sonra n'olcak? herkes atlayacak mı, ahaha montajelamanı yazdıysa vardır bi'şey, hadi biz de yazalım..

dışarısı güzel, çıkın gezin.. türkiye'nin 3 farkına 1.55 veriyor iddaa da netten oynayın, oranlar hayvan gibim.
    1 ... redwinemania
  7. ?.
    bir insanın böle bir beklentiye girmesindeki sebep nedir bu sorgulanmalı. uludağ sözlük ortamı da amerikan dizi-filmlerindeki lise ortamı gibi mi?;
    kural 1:populer olmak için populer kişilerle arkadaşlık et. yahu saçmalığa bak biz burda o populer oksijen yiyicilerin asla yapmayacağı bir entellektüel alış veriş yapıyoruz. ama amaç gerçek hayatta sahip olunamayan populeriteye sanal alem üzerinden sahip olmak mı.. kendinizi kandırmayın arkadaşlar,burda ancak dolu ve anlamlı yazılarla sivrilebilinir kanımca;ona buna yandan yanaşarak değil. ayrıca amaç arkadaş edinmekse bu siteye değil e-kolay a mynete ve hatta hi5 yonja vs gibi sitelere vakit ayırın. orda millete mesaj atarak populer olabilirsiniz * ama burda? sanmıyorum..
    1 ... frejya1st
  8. ?.
    (bkz: popüler kültür)
    ... tucimania
  9. ?.
    (bkz: bir ego tatmin aracı olarak sözlük) *
    -1 ... komplikasyon
  10. ?.
    şimdi şahsen ben de sözlükte yüzü suyu hürmetine yazılarını severek okuduğum yazarlara entrylerini referans göstererek tebrik mesajları atıyorum. popüler veya değil.

örnek:
    mey : (02354543542) abi manyaksın ahahaha hatta zuhahahaha..
    x kişi: puhahahahaha

lan düşündüm düşündüm neden popüler olamıyorum diye farkettim ki attığım her mesaj da ya abi manyaksın, ya da zuhahahah lar mevcut. yani adam zaten beni tınlamaz ne lan öyle dana gibin böğürüyon adam gibi tebrik etsene kılpacino. yok abi benim bu mesaj işini çalışmam lazım çok azimliyim öyle böyle değil ne de olsa derin olan kuyu değil kısa olan iptir lan.
    4 ... mey