bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    çoğunlukla popüler üst yazarlara sözlükte ayar vermeye çalışmak gibi beyhude yanlışlıklar silsilelerinden oluşan biçare davranış şekli.
    -2 ... psychophobia
  2. 2.
    milli takımın kaçırmaması gereken futbolcudur. dünya kupasına da az kaldı yahu..
    ... deep
  3. 3.
    (bkz: kime göre ne ye göre popüler)
    (bkz: bir ben miyim perişan gecenin yalnızlığında)
    2 ... blindguardian
  4. 4.
    (bkz: gereksiz sataşmalar)
    (bkz: kim neyin primini yapıyor)*
    ... kadıköy
  5. 5.
    uygun bir şekilde ankara havası tutturulur...

popüler olsan ne yazarsın
    ben karşında maçoyum
    bir şeyden anlamazsın
    daha sen bir çobansın
    -1 ... chazsmyr dhuunyl
  6. 6.
    popülerlik dediğiniz şey sizin için iyi bir konumsa buyrun size popüler olma tiyoları .
    popüler olmanın herşeyde olduğu gibi iki yolu vardır.birincisi işin hakkını vererek bilinçli insanlardan aldığın pozitif eleştiriler neticesinde oluşan istemsiz popülaritedir.ikincisi ise en basit şekliyle şöyle olur *birine bok atarsın birde bakmışsınpopüler olmuşsun.**sizin için ne şekilde popüler olduğunuz önemli değilse ikinci yolu seçersiniz,fakat amacınız ucuz reklam misali popülaritedeğilse birinci yolu * seçmenize bile gerek yoktur.sizin arkanızda sizin farkında olan insanlar sizi hakettiğiniz yere zaten oturtacaktır...

(bkz: beni sizler yarattınız)
    -2 ... white pages
  7. 7.
    birde popüler yazarlara ve yancılarına laf sokan ve bundan prim yapacaklarını zannedenler vardır ki en kötüleri.
    1 -1 ... rush
  8. 8.
    gören de sanır ki victoria secret mankeni. hadi len. alt tarafı ulu sözlükte götü boklu sözlük karalayıcısın yazar bile demiyorum bak. yazar olabilmek başka şey.
    1 ... he gulum he he de gitsin
  9. 9.
    Uludağ sözlük'te bazı ergenlerin arzuladığı değil yaptığıdır.
    Oytunkaran'la ilgili başlıklara uplayıp artı Kasıyorlar.
    Böyle acizlik görülmedi.
    8 ... vatican
  10. 10.
    Sürekli maruz kaldığım şey.
    1 -2 ... profesyonel kamikaze pilotu

alakalı başlıklar