1. 1.
    öncelikle dominica blankaya o konuda ben de çok kırgınım.

şu anda facebook, twitter, instagram falan "dominica blanka+Polonya" aramasıyla yıkılıyor onu söyleyeyim.

* net kızdır.
    4 ... hergele kutay
  2. 2.
    dominikayı hemen google da arattım. ilk çıkan resim;

polonyoda beni yurda götür sik diyen kız

eğer bu kızsa kötü yapmışsın kardeş.
    4 -1 ... true
  3. 3.
    Ve sonra uyandim yazilmasi unutulmus ruya.
    2 -3 ... ruut altmis alti
  4. 4.
    tamam kanka sensin. büyüksün.

schevchenko aziz başkana seslendi: başkanım beni al!
    4 -2 ... massiveappeal
  5. 5.
    Ya utanmadan gelmiş buraya yalan yanlış anlatmışsın. Bilmesek kandıracaksın. Polonyalı dominika benim arkadaşım. Polonyada geçirdiğim 8 sene boyunca çalıştığım dönercinin sürekli müşterisiydi arkadaşlarıyla beraber. Günün birinde mesaimden sonra onun evine gidip iki kadeh şarap içmiştik. O esnada anlattı. Ya dün akşam bardaydım sizin oralardan malın biri yanıma yanaştı. Adımı da biliyordu sapık herif takip mi ediyor nerden öğrendi bilmiyorum. Bir de utanmadan yurda gelip sevişmeyi teklif etti sik kadar boyuna bakmadan. Dedi. Merak ettim ee sen ne yaptın diye sordum. Bacak kadar boyunla beni mi sikeceksin demek isterdim ama kalbini kırmak istemediğimden prensiplerim var deyip yolladım dedi. Bu da burda böyle uydurup anlatıyor kim bilecek aq.
    6 ... baba kreyzi
  6. 6.
    polonyoda beni yurda götür sik diyen kız
    3 ... ershan kuneri
  7. 7.
    bir keresinde ben de (bkz: adrina lima) ya benzer bir tepki vermiştim. coppacabana plajında mangal yaptığımız bir akşamüstü "bu gece senin olmak istiyorum" demişti, ben de rakımdan ufak bir yudum alıp "evlenmeden olmaz adrina ben geçici zevkler peşinde değilim, helalimi arıyorum" demiştim.

nasıl içkiliyim...
    4 ... noxeca
  8. 8.
    I have some what?
    (bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
    (bkz: bazı ibneler hayallerde yaşıyor)
    1 -1 ... barrack27
  9. 9.
    Sonra annem uyandırdı beyler rüyaymiş aq.
    1 -1 ... o rus bu rus
  10. 10.
    Polonyo ne kadar gerçekse dominica'nın gerçekliğinden de o kadar eminim ben.
    ... siradankarbonpil