bugün

https://www.instagram.com...t-/?igshid=NjIwNzIyMDk2Mg==

Vay mk ya. Adamlar müslümanları ülkelerine sokmamakla en doğru kararı almışlar. Ne kadar az müslüman o kadar az terör olayı. ilginç bir tespit.

Portekiz'de de pek fazla terör olayı olmuyor. Acaba oradaki müslüman sayısı ne?
Terörü islamiyete bağlamak elbette doğru değil. Ama o kadar çok islami terör örgütü var ki saymakla bitmiyor. Gerçekten şaka gibi lan!.
Katar’da da hiç olmuyor. Müslüman sayısı 100% felan.

Ateist küba ve hristiyan Uganda’da ise terör
yaşamın bir parçası olmuş. ateist örgütlerle , lra gibi hristiyan terör örgütleri felan filan işte
Başlık entrysinde Polonya hiç Müslüman almıyormuş (ki bu da yalan) yazdın kafir. Ufak bi örnekle o çapulculuk kokan tezini çürüttüm.
terör cehaletten ve kabilecilikten ortaya çıkar. avrupalılar rasyonel ve akılcıdır. müslümanların çoğu ise aklını kullanmaktan acizler ve kabileciler. bunca islami terör örgütünün olması normal o yüzden.

hayvanlar bir araya geldikçe akıllı olurlar. insanlar bir araya geldikçe aptallaşırlar.-fransız atasözü
Keranaci katar da terör olayı olmuyorsa. Sen de bir başlık aç. De ki katar da hiç terör olayı olmaması ve peşine sebeplerini de yaz ama. Mesela katar ne kadar mülteci almış.
Bak adam anlatıyor. 2 milyon ukraynalı aldık ama 1 tane müslüman almadık.

Bakalım katar kaç milyon ukraynalı, kaç milyon müslüman almış ve neden olmuyormuş bilgilenelim.
Avrupalılar çok rasyonel he he. Eoka felan. Tamam he he inandık.
Bir de meksika var. Adamlar teröristleri mumla arıyor.
Nepal de de hiç olmuyor, veya estonyada da… ama fransa da oluyor, lübnanda da.

Alın size 1-2 uç tezat örnek.
çünkü polonya ne emperyal bir güçtür ne de teröristlere kucak açar. teröristlere kucak açılan yerlerde er ya da geç bu olaylar olur.

ayrıca bunu dine bağlamak son derece aptalcadır. zira güney amerika komple hristiyan olmasına karşın gel gör ki terörden geçilmiyor.
Güney Amerika ülkelerini siyasileri dahil suç baronları ve karteller yönetiyor, bildiğin mafya devletleri, terörist oluşumları aratmıyorlar. Polanyanın durumu ise daha vahim yanı başında Rusya gibi bir ülke var, muhtemelen herhangi bir NATO Rusya çatışmasında ilk bu ülke vurulacak.
Hahaaa haaaa!)))
Harbi sesli güldüm!
Polonyalılar terörün kralını yapıyor, dost ayağına Ukrayna nın batı kısmına çöküyor.
Tek mermi atmadan Ukrayna nın bir kesimini içlerine alacaklar.
Bekle, gör.
ortadoğuya demokrasi getirme yalanıyla çökmeye kalkan, sonrasında 1.5 milyon insanın ölümünden sorumlu Amerika şimdi de Polonya'da 6 yeni üs kurmanın derdinde. CIA ve el kaide eliyle tüm dünyaya terör pazarlayan Amerika, balkanları ve etrafımızı (Yunanistan gürcistan Bulgaristan Romanya dahil) çepeçevre kuşatmış durumda. Ukrayna'da savaşın bitmemesi için her iki tarafı da kışkırtan, habire silah satan da Amerika. ab eliyle tüm bölge ülkelerini üsleriyle askeriyle ve silahıyla donatan da Amerika. Kafkaslarda Ermenistan'la ortak tatbikat yapan da amerika. ondan sonra birileri çıkmış islam ve terörü aynı cümlede kullanıyor. etrafın çepeçevre kuşatılmış sen uyu uyu. bak yakında demokrasi de gelecek, bayram yaparsın artık. eyy Amerika de, nerdesin de, ne zaman gelcen de, bize de demokrasi getircen mi de. de yani çekinme. sever seni Amerika. bayılır sana. kara kaşına kara gözüne hasta olur. Amerika biz barbarlara aşıktır. batı uygar biz barbarız ya. biz barbar köleleriz. efendimiz de amerika. eskiden romaydı şimdi Amerika oldu. fark yok aynı şey.

ulan dünyadaki en büyük terörist kim? Amerika değil mi? Afrika'dan çekilirken zencileri ateşe veren kim? Fransa değil mi? ışid ' i daeş 'i Kuran, Ortadoğu'yu karıştıran kim? mı6 değil mi? ingiliz değil mi? necip hablemitoğlunu öldüren kim? alman istihbaratı bnd değil mi? her gün onlarca göçmeni Akdeniz'de boğan Yunan italyan eliyle ab, Avrupa değil mi? ab nin arkasındaki kim? Vatikan değil mi? göçmenleri niye istemiyorlar haberin var mı? çünkü göçmenler vasıtasıyla çok yakın bir tarihte Avrupa müslüman olacak da ondan. heriflerin derdi başka. Avrupa'da hristiyanlık bitti, can çekişiyor şu anda. çaresizler. hiçbir şey yapamıyorlar. yabancı düşmanlığından başka. çünkü ellerinden gelen tek şey bu. terör. Avrupa'da, özellikle Almanya'da bir senede 700 tane cami kundaklandı haberin var mı? sen daha hala ne konuşuyon ya? Almanya'daki dönerci cinayetlerini, zolingen de türkleri diri diri yakanları, NSU yu örtbas eden kim? alman istihbaratı değil mi? isveçte kuranı kerim yakan kim? müslümanlar mı? kim örgütleyip finanse ediyor bunları? evet. terörü icad eden batıdır. asimetrik bir savaş var orta yerde. haçlı seferleri bitmedi. ama ne hikmetse akan kan hep müslüman kanı. çünkü tapınak şovalyeleri dünyayı ele geçirdi. para güç ve iktidar onların elinde.

bunlar da uyuyor. uykusunda büyüsün ninni. te allahım ya, bazıları bi de kalkmış islamı kötülüyor. ne diyecen ki böylesine şimdi, hem cahil hem uyku semesi hem de tip bangosu..

edit: tip bangosu, kuşçuların kullandığı bir tabirdir. başlangıçta iki farklı rengi , sonrasında her defa ayrı ayrı renkleri eşleştirip melezleme yoluyla birbirinden farklı pek çok reng elde edilen halbuki özünde aynı tip ve soydan gelen kuş için söylenir. bildiğin kısa gagalı kuş beyinli bekçi bango güvercin yani. rengi farklı olsa da kuş aynı kuş.