1. 1.
    internetteki sosyal paylaşım sitelerinde görebileceğiniz her türlü mallığın tezahürü olarak mal kontenjanını sağolsun hiç boş bırakmayacak kadar iddialı olup profiline politikayla ilgilenmiyorum, görüşüm yok vb. gibi şeyler yazan bu tarrak kafalı kızlar bu topraklarda yaşarken ne sikime yarıyor sorunsalıdır. neymiş politikayla ilgilenmiyormuş amk vay be... aferin çok zekisin amk kevaşesi, işte bu tip mallara ayar oluyorum amk, erkekler peşimde koşsun ama ülke yansa umrumda değil degil mi aq orospusu bu toplum böyle kaşarlarla kaynıyor işte.
    ulan bu ülkedeki istiklalini varlığını ve haysiyetini neye borçlusun sen aq salagı neymiş politikayla ilgilenmiyormuş aferin iyi bok yedin bu kevaşeler darbe girişimi olsa ona da karşı durmaz amk yarın bi gün ülkeyi satarlar. bu tip mallarla biz aynı havayı soluyoruz ya ona yanarım .
    ne aptallar var şu ülkede mk .
    1 ... yoksul genc
  2. 2.
    Ay gö...
    Neyse ya elit bir insanım neticede.

Ilgileniyorum diyenlere bakalım: rakı sofrasında ülke kurtarmak.

Çok mantıklı cidden.
    1 ... moon tripper
  3. 3.
    Mühendislik okuyan bir arkadaş ile konuşurken hani Fransız ihtilali sonrası dedim . Yüzünde bir anlam belirmedi. Düşün Fransız ihtilali ne bilmiyor.

Politika haberleri takip etmeyebilirsin ama Fransız ihtilali bilinmez mi. Mühendis de olsan bilirsin.
    1 ... sassanach
  4. 4.
    niye anvaval olsun ki. mecbur mu? bende ilgilenmiyorum hayatımda 1 kez bile oy kullanmaya gitmedim. banane.
    ... hastavilla
  5. 5.
    bu ülkede yaşıyorsa ilgilenmeye mecbur kardeşim. o eninde sonunda ölüp bi gün toprak olacak fakat bu ülke bu bayrak daima ayakta kalacak bu topraklarda nefes alıyosan bu ülkenin bu milletin mukadderatını düşünmeye mecbursun.
    -3 ... yoksul genc
  6. 6.
    Politikayla ilgili olmayı oy verme davranışına indirgemek de yanlış.

Mesela gratise veya watsonsa gidince gelen zammı görüp sövmek de aslında politik bir tavır.
    ... sassanach
  7. 7.
    Bu “dolardan bana ne, dolar mı kullanıyoruz sanki” gibi değil mi yaa? Ben aşşırı benzettim çünkü.
    1 -1 ... tursusu kurulmus kiz