bugün

Pazar günleri euroturk kanalında 12:00 - 13:00 saatleri arasında; tuncay özkan ve cüneyt arcayürek in birlikte hazırlayıp sundukları, izlenmeye değer ender programlardan biri.
tuncay özkan' ın sonunda hükümete ayar verici cümleyi kurması için cüneyt arcayürek' e güzel ortalar yaptığı programdır. bugün yayınlanan programda fındık üreticilerinin yaptığı eylemle ilgili muhabbette bile rte' a 4 ayrı ayar verilmiştir. fırsat buldukça takip ettiğim ve beğendiğim bir program olmasına rağmen bizim yani halkın da yaptığı kadarını yaptığı açık olan, yani varolan hükümete "kötü" diyen, çözüm üretmeyen muhabbetlerle devam etmektedir. evet bu hükümeti ben de istemiyorum, ben de beğenmiyorum ama siz araştırmacı gazeteci, aydın yazar gibi sıfatlara sahip olduğunuz iddiasındaysanız ve orada program yapıyorsanız hafiften çözüm de üretmek ve sunmak zorundasınız. "türkiye' de adam gibi siyasetçi yok" diyorum ben mesela ve de "bir çözüm yok" diyorum. en azından böyle bir fikrim var. sizin fikriniz ne? tamam rte ve akp' yi beğenmiyoruz. bunda hemfikiriz. sonra?

(bkz: cüneyt arcayürek)
(bkz: tuncay özkan)
Tuncay özkan ile Cüneyt Arcayürek'in her pazar günü ülkemizin ne hale getirildiğini açık yüreklilikle ve korkusuzca tartıştıkları ayar programı..(anlayana)
Kurtarılmış bölge olarak nitelediğim ender kanallardan olan kanalturk'ün pazar günleri en izlenesi programı.Tuncay özkan ile cüneyt arcayürek'in hükümete verdiği über güzel ayarlar,cüneyt bey'in fıkraları ile kaçırılmaması gereken bir program....
hrant dink suikastının hiç de planlı bir cinayet olmadığını,
onun ölümüne değil de, onun ölümünün türkiyeye olan etkilerine daha çok üzüldüklerini açık açık belli eden, (akp zor duruma düşeceği için bu durumdan inceden mutlu olan) yükselttikleri milliyetçilik dalgasının nelere mal olduğunu görmeyen görmek istemeyen insan demeye dilimin varmadığı şeylerin sunduğu program.

üstelik "madem bu kadar iyiydi zamanında konuşup korusaydınız" dediler." demekki değildi" demek istiyorum rahat edecekseniz.
sizin gibiler kendilerini iyi sayıyolarsa o kötüydü
(bkz: allah kahretsin)
bugünkü yayınına iç veya dış mihraklar tarafından müdahele edilmiş programdır.verilmek istenen mesaj "bizimle fazla uğraşmayın canımız istediğinde yayınınızı keseriz"dir.
tuncay özkan'la cüneyt arcayürek'in, kanalın bir diğer programcısı hulki cevizoğlu'nun bağımsız milletvekili adaylığı nedeniyle tartışmalarının ardından yayınına nokta konulan ahbap çavuş muhabbetidir.