1. 1.
    hem ırkçı hemde moron olmanın ötesine geçmiş andavallardır.

çok basit bir dille size aktaracağım. bu grup o kadar morondur ki sözde ırkçı karşıtı olup ırkçılık yaptığının farkında değildir özellikle nefret ettiği kısım beyazlardır ama türkler' den de nefret etmekteler. öncelikle biz beyaz değiliz asyalıyız ikincisi bu grubun dünya tarihinde kabul ettiği sadece iki tane büyük katliam vardır birincisi yahudi katliamı ikincisi sözde ermeni soykırımı ama kendi ülkeleri hiç katliam yapmamıştır!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(bkz: my lai katliamı)

(bkz: uludere katliamı) (fetöcü komutanın emriyle yapılmış bir katliam fetö = abd) (bazı kötü niyetli kişiler roboski katliamı der)

(bkz: hadisa katliamı)

neler neler var bunlar sadece az sayıda ölümle sonuçlanan katliamlar bunların çok sayıda olanları da var (bkz: dresden bombardımanı)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ben amerikalı olsam "şimdi ermeniler ve türkler var bunlar birbirine düşman siz şu katliamı yaptınız diye birbirini suçluyor bunlar zaten düşman olduğu için beni alakadar eden bir durum yok kim haklıysa ortaya çıksın" diye düşünürüm şimdi ermeni meselesini bırakalım da ben size bu politik doğrucuların belli başlı normlarını anlatayım.

bunlara göre:

amerikan polisi kötüdür amerikan askeri iyidir.

siyahlar dışında herkese ırkçılık yapılabilir.

bizi desteklemeyen siyahlar uç sağdır.

her filmde azınlık ırktan bir kişi oynamalı.
    4 ... bruce dickinson is back
  2. 2.
    Politik doğrucu-sjw kimseler azınlık ırkçısıdır. Azınlık haklarını savunmazlar. Azınlıklara torpil yapılması gerektiğini savunurlar.
    2 -1 ... sivrisinek terbiyecisi