1. 1.
  Son zamanlarda istanbul'da artık metro girişlerinde, durak çıkışlarında, böyle Taksim'de Eminönü'nde istiklal gibi alanlarda dolaşırken sürekli polis memurları erkekleri durdurarak GBT kontrolü yapıyor. Özellikle de şüphelendikleri kişilere yapıyorlar, yapsınlar da sonuçta amaç güvenlik.
  Ancak nedense polislerin şu ana kadar hiç bir kadını durdurup GBT sorgulaması yaptığını görmedim, bu ülkede birçok suçlu ve aranan kadın da bulunduğunu göz önüne alırsak neden yapılmıyor anlamış değilim.
  2 ... eneskamis
 2. 1.
  şahsiminda dikkatini çeken durumdur. şüphelendikleri tip falan değil kim denk gelirse onu çeviriyorlar gibi geldi bana.
  1 ... sodomlu
 3. 2.
  arabaların da tamamını durduramaz polis.durdurabileceği kadarını kontrol eder.
  ... deli anlamindaki de
 4. 3.
  Saçmalıktır.
  Koca otobüsü sağa çektirip genç yaşlı herkesin kimliğini toplarken kimliği çıkmayan kadını tamam önemli değil deyip geçiyor, kadın sonra kimliğini bulduğunu söylediğinde ise almıyor. Aynı durumda ben olsam ne olurdu çok merak ediyorum.
  1 ... lorne malvo
 5. 4.
  devlet eliyle yapılan cinsiyet ayrımcılığıdır.

  bütün erkekleri sırf cinsiyetinden dolayı potansiyel suçlu gören, en ufak bir canlıyı bile incitmeyecek kadar merhametli erkekleri yok sayan zihniyet bu erkekleri mağdur duruma düşürdüğünü ne zaman anlayacak acaba? dişileri hedef alan dişi bir seri katil ülkeyi tehdit ettiği zaman mı?
  ... oglan midir adam midir bilemem