bugün

* dostum. burada herşey mümkün.
eğer olayda gerçeklik varsa kendi üzerimize bomba atıp fişi çekmenin zamanı gelmiştir. çünkü eğer gerçekse bu ülkede sadece yaşayan bizler için bile büyük utanç kaynağıdır. böyle bir utançla da yaşanmaz. oksijeni israf ediyoruz demektir.
Yalan haberdir itibar etmeyin.
aynı 2. başlık. polis düşmanı şahıs kendini belli etmiştir.
şimdi o askerlere ne işkenceler yapıyorlardır, hani beyninizi zorlasanız gene de o fanteziyi yakalayamazsınız. ayrıca işkence normalde suçtur ama normalde yani. o normal lafına fazla takılmayın.

ayrıca polis ensarcı çıktıysa vay o askerin haline.
fetöcüler ışık evlerinden alışkındır da polise ne oluyor onu anlamadığımdır.
koca türkiye'de fuck-buddy bulamadınız paralel mi silkiyorsunuz aq.

dip boya: tecavüze karşıyım.
Kaynak ekşiyse kesin yalandır.
geçin bu gündemi değiştirme çabalarını.

darbeciler ülkenin ırzına geçtiler ama birileri kalkmış polis askere tecavüz etti diyor. belge yok bişey yok. Avrupa Amerika tabiki elemanlarını koruyacak kollayacak. ırak ordusu amerikan hapishanelerinde tecavüze uğrarken neredeymiş o aq af örgütü. herifler taciz tecavüzlerinin fotoğraflarını yayınladı defalarca. şimdi asılsız iddialar ile darbecileri kurtarmaya sürece dahil olmaya çalışıyorlar.
(bkz: 10 aylık bebeği sikmek isteyen polis)
Ellerinde imkan olsa çok şey yapacak gibiler.

Şaşırmadım.

Orttamlarda; Adomon gotono jooop sokorozz boz kocooooom, diyebilmek tek amaç.
şakirtler yine manipülasyona başlamış. hepiniz hesap vereceksiniz. bu başlık altındaki her entry bimer'e şikayet ettim. yakında evinize darbe övücülüğü için gelirlerse aklınıza beni getirin. sizi yaşatmayacağım. barındırmayacağım bu sözlükte. evet.
Bıraksan 10 aylık kızına tecavüz edecek hayvanlar var biliyorsunuz. Kendisine tecavüz edilmesi ödül gibi olmuştur. Lanetliyorum bu tecavüzcü polisleri. iğrençsiniz.
Akşam akşam sinirlerim bozuldu inanasım gelmiyor inşallah dedikleri gibi yalan haberdir.
tecavüz falan yok.
darbecilerin götüne jop sokmuşlar.
karakollarda polisin yaptığı rutin bir uygulamadır bu.
insan hakları örgütü gözlemcileri kendi ülkelerinde böyle şeylere şahit olmadığı için bu rutin uygulamayı "tecavüz" olarak adlandırmışlar.
yoksa bir seks girişimi yok.
aynı uygulamayı adi suçlulara da yapıyorlar karakolda.
beni ulkemde bu olmaz. tavrim net. ne idugu belirsiz asilsiz haberlerden biridir.
Şu entryleri okuduktan sonra ilk kez bir ekşi yazarına sempati duymaya başladım. Solcu olacaksa realistik, pragmatik olacak. işkembeden helk , devlet düşmanlığı yapmayacak. Ve bu adam son derece haklı. Müslüman olduğunu iddaâ eden biri böyle bir hayasızlığı ve ahlaksızlığı asla ve kattiyen yapmamalı. Yapıyorsa kendini sorgulamalı ve cezasınıda görmelidir. Bizler cok sevdiği peygamberinin katilini bile dine davet eden bir paygamberin dininzdeniz. Herkes haddini bilecek. Yok gaza geldim galeyana geldim palavraları asla ve asla bir gerekçe olamaz.
--spoiler--

aten otoriterliğe teşne bir siyasi iktidara çok geniş yetkiler elde etmesi için altın tepside bir fırsat sundular. onlara bu yüzden daha da büyük öfke duymamız doğal.

her şeyden ötesi de yüzlerce insanı öldürdüler.

ancak, canavar ruhlu suçlular bile adaleti hak ederler. kaldı ki gözaltında olanların sayısı çok çok büyük, bunların tümünün birden suçlu olduğundan emin değiliz. aralarında muhakkak masumlar vardır, o masumlara sonradan pardon dememiz ruhlarında açılan yaraya merhem olmaz.

artık bu düşmanlarımıza tek borcumuz adalet.

--spoiler--
fetöcülerin iftirası olabilir. ha gerçekse idama gerek kalmamıştır. daha beterini yaşasınlar.

ama?

kim tecavüz ediyor aq. gay polisimiz mi var lan bizim?
Hangi ara bu kadar acımasız olduk. Bunlar gerçek ya da değil, tecavüze uğramış olma ihtimallerinden zevkten dört köşe olan tipler mevcut. Asparagas bir haber değilse yazıklar olsun bu memlekette. Darbeci falan da değilim. Bir insan olarak bu beni iğrendirir. Kendi akli ve hür iradem, vicdanım onaylamıyor o kadar.
karşı darbedir. evet dayak var ama buda manipülasyondan başka birşey değildir. Biz bilmiyoruz elin yabancısı biliyo öyle mi? Koskoca bir hasiktir çekiyoruz.
uluslararası af örgütü'nün de üst perdeden ve ellerinde açık deliller olduğuna dair bir açıklamayla dile getirdiği iddiadır. Şaşılası durum, bazı insanların herhangi bir inceleme veya araştırma olmadan neden ve nasıl "yalandır" diyebildiğidir. Yalansa neden çekiniyorsun ki? Bırak gelsinler, seninle birlikte araştırsınlar. Aynı kuruluş Filistin'de israil tarafından yapılan insan hakları ihlallerini de sıkça söylüyor. O zaman bu kuruluş güzel de bunu öne sürünce mi kötü oluyor? Kaldı ki bu ülke 12 Eylül'ü görmüş bir ülkedir, nasıl bir rahatlıkla "olmamıştır, yalandır." denebiliyor? ideoloji adalet ararken ve hatta suçluların cezalandırılmasında bile gözleri kör edebiliyor.

kimileri çıkıp kaynağa laf edecek ama kaynak da kuruluşun dediğini aktarıyor zaten: http://t24.com.tr/haber/u...nilir-kanitlar-var,351718

düzenleme: imlâ
https://www.evrensel.net/...skence-ve-tecavuz-iddiasi

polisin böyle şeyler yapmayacağına nedense inanamıyorum,

ve gerçek olmadığına inanmak istiyorum, zira ilerde bir takım polislerin basında sklmiş

vaziyette fotolarını görürsem çok şaşırmam.

polis vazife sahasının dışına çıkmamalıdır

çıkmasına müsade eden, görmezlikten geleninde

ilerde günün birinde aynı şekil de bir takım ifade alma süreçlerinde

zanlının daha iştihalı böyle daha bir aşk ve şevk içinde ifade vermesini sağlamak amacıyla

zorunlu olarak uygulanabilecek veya zkilmeyeceğinden emin olabiliyorsa hiç bir sorun yok.

ulan siz fetogil ve recogil kardeştiniz bizlerde sizi kıskanan kalleş

bir birinize tecavüz etmediğiniz kaldı, ne günlere kaldık

üzüntümüz bir takım o.ç. larını şahsi kin ve meseleleri için

bazı kumpasa getirilen garipler ve uğratıldıkları felaketler için

ne demiş atalar gün gelir horoz d*malır.