bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. .
  atatürk devrinde polise yan bile baksaydı bi taraflarını tersten görecek kemalisttir. polisin hukuksuz davranıyor olması veya devletin kanuna aykırı hareket ediyor olması karşısında halk kafasına göre eşkıya gibi polisle çatışabilir diye bir hukuk kuralı sanırım mozambik dışında hiç bir ülkede yoktur, belki mozambikte de yoktur. sen yolu kapatmışsın, izinsiz gösteri yapıyorsun, polis efendi gibi çekilin diyor, ama halk tv kamerasını gören eli sopalı taşlı sürüler polise saldırıyor, polis de gerekeni yapınca ağlamaklı oluyor.

  türkiyede toplantı ve gösteri hürriyetini kafama göre yol park bahçe işgal ederim olarak anlayan, daha doğrusu öyle anlamış gibi yapan eşkıya anarşist grubuna polis müdahale etmese, bu it sürüsünün devletin tüm binalarına saldıracağı aşikar. bu ülkede yıllardır miting gösteri yapılıyor fakat dış destekli (gösteri şekli, taktik vs desteği,) bu son gösteriler ötekilere benzemiyor. allah türk polisine zeval vermesin yoksa bu it sürüsünün ankara ve istanbulda yapmayacağı şey yok.
  3 -1 ... lehtar
 2. .
  evet polis bizim allahımız onun postalını kapanıp biat etmeliyiz, ekmeğimize sıçsa o bizim polisimizdir onun bokunu bile yemeliyiz. çünkü ne gerek var kahramanlığa atayiz misiniz ? r4abilar geberirken neredeydiniz ?
  2 -1 ... manuel calavera