1. 19.
  radyosu bozuktur bu sesten hoşlanıyordur. Zaten az para alıyorum siren çalarım suçlular kaçar onlarla mı uğraşacam diye düşünüyordur. Geneleve baskına gidiyordur zaten kaçamazlar diye çalıyor da olabilir.
  ... frizbi123
 2. 18.
  ambulans ozentisi olmasindandir,engel tanimadan basmak gaza.
  1 ... elleam
 3. 17.
  (bkz: dur kaçma polis) *
  1 ... akkoooo
 4. 16.
  baska secenigi varmidir? dedirten bir baslik ismi.

  (bkz: polisin siren yerine eye of the tiger calmasi)
  ... takoz recep
 5. 15.
  eski türk filmlerinin işlenen suç sonrası olmazsa olmaz sahnelerindendir.
  ... satirik
 6. 14.
  bir psikopat vardır, belki de tam o anda adamın birinin kafasına sıkmak üzeredir, ama sireni duyunca vazgeçebilir. işte asıl neden budur diye düşünüyorum.
  1 ... lesterpolfus
 7. 13.
  kardeşim bu sanaayi olmuştur. hani iş yok . bir iş icad edilecek. düşünmüşler düşünmüşler ulan demişler biz niye polis arabalarına düdük yada böyle janjanlı şeyler üretip satmıyoruz . hadi demişler başlamışlar işe. olay bir kaç gece lambası vede adi çin malı kornalarla başlamışlar. sonra buralara kadar gelmiş işte. yoksa öyle mallık mı olur. vesselam.

  (adamın biri aşşağıki köyde yalan söylemiş. yukarı köyde duyunca kendide inanmış.)
  1 ... gemileriyakanadam
 8. 12.
  saçmalamanın da sınırı olur be kardeşim dediğimdir. iki dakika siren mi çalar kardeşim ya nerden geliyonuz öyle !
  1 ... seriousblack
 9. 11.
  polisin delikanlılığından ileri gelir.

  bizim polisimiz delikanlıdır arkadaş. öyle saklana saklana, sessiz sesiz gitmez işte. göğsünü gere gere, nara ata ata gider de tabi naraları siren sesinden duymuyosunuz siz.
  1 -1 ... guzunamca
 10. 10.
  arka sokaklar adlı dizide sık rastlanan bir durumdur. baskın yapılacak deponun önüne 4 metrelik panelvanı çekip, önünde 10 kişinin birbirine bakmasının ardından, rıza baba " dikkatlı olun çocuklar, bela istemiyorum." der ve depoya girilir. paintballvari bir operasyonla kimsenin burnu kanamadan avrupa uzantılı yeraltı dünyasının en tecrübeli kötü adamları bir çırpıda yakalanır ve ekip olay yerini tecrübeli ve güler yüzlü memurlara bırakır ve sessizce uzaklaşır.
  ... rakinfish