1. 1.
    Kimin kızı bu acaba? polis otobüsün önünü kesip kızı özel bir araca bindiriyor!!

https://twitter.com/sogul.../1239996941708267520?s=19
    3 ... kapitalist amele
  2. 2.
    Götüm götüm emelini gerçekleştirmiştir. Hiçbir açıklamadan olması eylemin muz cumhuriyeti olduğunu destekler niteliktedir.
    2 -1 ... portatif
  3. 3.
    Akpli birinin yakını olduğuna ya da çok zengin birinin kızı olduğuna dair yemin edebilirim..
    4 -1 ... sen kendine bak
  4. 4.
    allah için şunlara polis demeyin.

bunların motorla parklarda gezdiği kadar dağlarda gezen yiğitleri olan bir teşkilatı ne hale düşürüyorlar.

şimdi asker üniforması giyip halka ateş etmekten ne farkı var, olası bir biyolojik silahı halkın içine salmaktan?!
    8 -6 ... telefoncu ekrem ii
  5. 5.
    evet ilk kez karantinaya alınacak insanların itirazına hak vermiş bulunuyorum.

şayet indiriyorsan adam gibi açıklama yapmak zorundasın.
    ki kızın sessizliği de pek çok şeyi açıklıyor.

sağlık bakanım şu olaya da bir el at.
    öyle onun tanıdığı, bunun tanıdığı muhabbeti olmasın.

biz şu süreçte, şu konuyla ilgili bir seni muhatap almak istiyoruz.
    4 ... eylulsabahi
  6. 6.
    Olaya karışan herkes katledilmelidir. Bakın bu kızla canlı bomba arasında tek fark yok. Aynı şekilde bu kızı oradan çıkaranlarla da.

Bunu yapanlar millet düşmanı düşüncesiz tiplerdir. Ve acilen boş bir arazide itlaf edilmelidirler.
    3 -1 ... agca
  7. 7.
    bırakın lan bu işleri, kaç tane polis otobüsün önünü kesiyor, bildiğin muz cumhuriyeti, neymiş gereken yapılacakmış.
    1 -1 ... narcomedian
  8. 8.
    bu durum bilinçli vatandaşın gayretleri ile önlenen kısmı. haberimiz olmayan torpillerin hesabını kim verecek? sorumluları kimlerdir? devlet büyükleri rahat olmamızı isteye isteye gevşek götlü olduk iyice.
    6 ... ekmekspor
  9. 9.
    +Alooooooo süleyman hani anlaştıydık?
    -Yav bir dur kayıt almışlar ortalık karıştı
    +Kayıt mayıt anlamam ben sülo gönder kızımı bana bak kötü olur sonra
    -yav tamam tamam halledecem dur bi dur tifit atam inandıram şunları bi önce.
    5 -2 ... ciki ciki bum bum
  10. 10.
    ulan şu olayda bile torpil yapıyorsunuz ya söylenecek bir şey yok. türkiyeyi tek bir olayla anlat deseler bu olayı söylerim.
    3 ... kyleandzed