bugün

öncelikle başlık ekşi'deki zaytung adlı yazardan alıntıdır!
habere çok güldüğüm için buraya aldım!

havuz medyasının nasıl uçuşta olduğuna yönelik komik bir ispat!

--- alıntı ----
aynı sistemi kullanıyorlar
boydak holding'deki aramasını sürdüren polis, holding bünyesinde sap adı verilen bir işletim sisteminin kullanıldığını belirledi. yazılımın ipek koza grubu ve kaynak holding'de kullanılan yazılımla birebir aynı olması dikkat çekti.
--- alıntı ----
kaynak: http://www.ahaber.com.tr/...ronlar-hapiste-1457323622
a haberde aynen duruyor. ekşi sözlükte başlık açılması sonrası sabah ve takvim'de o kısımlar çıkarılmış ama google aramalarında hala görülüyor!
http://www.sabah.com.tr/g...unda-boydaklar-tutuklandi

yetmez ama evet diyorum bu habere.

üzerine sap'ın merkezinin almanya olduğu, luhthansa'nın da bu sistemi kullandığı, zaten almanların türkleri çekemedikleri 3. havaalanını kıskandıkları, thy yüzünden ödlerinin bokuna karıştığını da belirtmeleri gerekirdi.

hatta sap'ın geliştirilmesinde abd'li üniversitelerden destek alındığı, "okyanus ötesi" vurgusu ile ince ince işlenmeliydi!

ne demiş atanız joseph goebbels: söylediğiniz yalan ne kadar büyük olursa o kadar etkili olur.

not: havuz medyasında yazar olmak kadar güzel bir iş yok heralde!
rakı masasında iç sonra desteksiz salla, ne araştırmaya, ne haber doğrulatmaya, ne de kaynak göstermeye ihtiyaç var...
teklifleri açığım, acayip sallarım! rok kadar maaş verin yeter!
teknolojinin t'si kadar beyni olmayan geri zekalilarin "idareci/bakan/yonetici/sorumlu/danisman" olabildigi bir ulkede, siradan bir gune ait haber basligi.

- senin bilgisarayin kac binalihertz yigenim?

kodumun embesilleri.
bunu haber yapanların ne kadar sap olduğunun ispatıdır. enerji bakanı damadın da genel müdür olduğu yandaş şirketlerin çoğunun sap program kullandıklarını bilmiyorlarmı acep. sap hata Kabul etmeyen online sistemdir. tüm depo muhasebe stok personel işlerinin online takip edilen büyük şirketlerin kullandığı programdır. türkiyenin sabaıncısından tutun bir çok büyük firmaları zaten bu program kullanır. lakin bunu haber yaparak algı oluşturmaya çalışmak cahil halkın aklıyla oyun oynayan kepazeler olsa gerek.
sapla samanı karıştırmak, yazılım ile işletim sistemi arasında ki farkı bilmiyorlar daha ama bilgisayarları incelemesini biliyorlar çelişkiye gel, suç unsuru diye lanse ettiğin programa bak bir de, nerden tutsan elinde kalıyor.
bu polis için küçük insanlık için büyük bir adımdır, kıymetini bilin.
Böyle bir haber yapılmış olamaz, bu gerçek olmamalı diye düşündüğüm ama linke tıklayınca dumura uğradığım hede.
Office buldularsa daha fena. Amerikanin ajanlari bunlar.
fıkra gibi ülke amına koyim.

işin kötü yanı espriyi sadece sen ve ben anlıyoruz.

bu habere itibar eden, bununla gaza gelen milyonlar var bugün.

ne kadar acı değil mi?
yazılımcı arkadaşım bu ne amk artık gözünün üstünde kaşın var bahanesinden daha basit bahanelerle polis gönderiyorlar dediğinde anladım demek ki bize de baskın yapılabilir. acilen windows sürümü, microsoft office programlarını güncelleyelim arkadaşlar.
görsel
tarihe geçen gerzekliktir.

arkadaş bu kadar ahmak olduğunu ispat etmeye çalışan insan topluluğunu bir arada görmedim. havuz medyası zaten at sineğini cemaat ajanı, kertenkeleyi gezici, ağustos böceğini tembellik kamuflajındaki chpli provokatör olarak göstermeye alıştı.

yahu kendi yalanınızı üretme alanınız olan ms office programını kullananı da ajan yaparsınız siz.

yarın şöyle bir manşet bekliyorum "boydak ve zaman gazetesi binasında rize çayı bulundu. hainler aynı çayı içiyormuş!"

yarın sizin içtiğiniz su burnunuzdan gelecek haberiniz yok. durmak yok, yalana devam!
güncel Önemli Başlıklar