bugün

katillerin iğrenç sesidir. halk bunlardan olmaz. buna halk demek milleti aşağılamaktır.
hala ampır ampır konuşan çakma özenti direnişçilerin düştü öldü diyen teröristlerin ağzına ağzına vurulmasın gereken ses kaydıdır.
resmen katillerdir başka izah tarzı yok.
kılıçtaroğlu'na dinlettirilmesi gereken cinayetin sesi.
orospu çocuklarını bağlayıp gece gündüz dinletilmesi gereken kayıt. ideolojinizi sikeyim sizin sırtlan karakterli ibneler.
sinirden tamamını dinleyemediğim ses kaydıdır. eğer şehit olan komserimizin arkadaşlarının yerinde olsam bu orospu çocuğunu yakalar ve yaşadığına pişman eder ve dağa kaldırır sabahtan akşama kadar işkence yapardım. ama insan hakları, ama demokrasi, ama yargılanma hakkı bıdıbıdı diyen varsa da hassiktir lan! diyorum. bu haklar insan olan içindir. bunun gibi şerefsizler için değil. her yer taksimmiş. her yer ananın a.. lan sana.
suçu ispatlanıncaya kadar herkes suçsuzdur. olay yeri inceleme ekibi kesilmeyin hemen yarrağım.
bi kere haberturkte verilen bir olaya insanların hala nasıl inandığı gerçekten bizi düşünüdürüyor. dün gece tayyipi gösterdiler canlı yayında ben onda bile inanmadım ilk başta başka bi yerden mi görüntü veriyolar diye. hala haberturk'u trtyi ntvyi cnnturk'u kanal7yi samanyolu tvyi kaynak göstererek şurda bilgi paylaşanların oldugunu görmek de insanları ayrıca üzmektedir.
meksika'daki çete hesaplaşmasını esad masumların kafasını kesiyor diye yayınlayan trt haberinin klonuna benzemektedir efendim.

yahu, ölenden nemalanmayın diye sabah akşam yandaşlar nara atar, ama ilk önce onlar başlar...

bir de diyoruz, lafa bakarım laf mı diye, söyleyene bakarım adam mı diye...*

edit: imla...
Her habere montaj diye savunup buna gercek diyen yazar soylemi.
yandaşların kaynakları artık yalancı çobandan da beter duruma düştüğü için doğruluğuna pek inanılmayacak.
inansa inansa buna akil inanır.
ibret almak isteyenler yalancı çoban hikayesini okusun bi zahmet.
biz polise şerefsiz dediğimizde, "ama hipsi iyni diil" diyenler şimdi bana da, omuz omuza eylem yaptığım dostlarıma da terörist diyorlar. he yavrum he hepimiz teröristiz hatta birazdan evlerinize saldırıcaz(!)
eylemcilerde telsiz mi var ki? olsa olsa polis konuşması kaydıdır. ayrıca neredeymiş ki bu insanlar da sesleri bu kadar netmiş? her tarafta videolar havada uçuşurken bu niye ses kaydı? hiç mi düşünmezsiniz be kardeşim, evde ben şimdi 'arkadaşlar, arkadaşlar..' diye kayıt yapıp koysam ona da mı inanacaksınız? bu ne biçim mantıktır?
(bkz: at yalani sikeyim inanani)
işinize gelmeyince nasil da yalanlıYORsunuz. Kaç gündür halk tv nin yalan haberlerini izliyoruz ya!
dezenformasyondur, mantığı yoktur.
bütün televizyon kanallarında duyulmuş ses kaydıdır. hala da duyulacaktır o ses kaydı(yeni yeni şeyler söylerken, "kürtaj" derken, "3 çocuk" derken misal)...

yazık, sırf yaptıkları müdaheleyi meşru kılmak için polisi dahi gözlerini kırpmadan harcamışlardır bu gözleri kör, kulakları sağır zalimler.
peh..! buna sadece yardakçılar inanır '' arkadaşlar '' ne kadar güzel ve anlaşılabilir konuşmuş eylemciler. sanki hususi, teflon tavanın ortasın ki kırmızı noktayı görür gibi bizi tespit etsinler demişler. kaynak yandaş medya götü (bkz: nokta)
Kaydı yayınlayan direnişçilerin yanında olan halk tv bile olsa düşündürür. Şu ana kadar direnişçilerin belge diye gösterdiği her şey ya fotoğraf ya da video, yani görüntülü. Bu ise ses kaydı olduğu için güçlü bi kanıt değil. Bi kaç provokatör aralarında toplanıp insanları birbirine düşürmek maksadıyla kaydetmiş olabilir. Her yanda provokatorler kol gezerken böyle zayıf bi belgeye tereddütsüz inanmak saflıktan başka bir şey değildir.
Oldu da doğru diyelim, o ana ait bi kayıt. E sormazlar mı 3-5 provokatör yüzünden direnişçi halkın tamamını suçlamanın mantığı ne diye? Hiç mi farkında değilsiniz provokatörlere engel olmaya çalışıldığının? Direnişçiler nasıl ki çoğu polis cani tavırlar sergilese de iyi polisleri alkışlıyorsa -ki yaşadığım şehirde anlayışlı polislerin alkışlandığını gördüm, yaşadığı şehirde eylem alanında polisle omuz omuza fotoğraf çekileni gördüm- direniş taraftarı olmayanların da halkın hakkını aramasına saygı duyarak genelleme yapmaması gerekmektedir.
Deyim yerindeyse, at gözlüğünüzü çıkarın artık.
iki tane anti çapulcu kendi arasında konuşsa da yayınlasa... ki olmayacak şey değildir... olması daha yüksek muhtemel olandır.
masum bir çocuğun kafasına sıkıp öldürmeyi, kafalara nişan alınan biber gazlarını, ne idüğü belirsiz gazları tazecik bedenlere sıkmayı unutturmaz, unutturamaz bebeim.

sen aciz kul gibi gördüğün tek delikten içeri bakmaya ve dahi girmeye çalış; gel gel...
Öncelikle komiser kardeşimize Allah'tan rahmet, hamile eşi ve tüm yakınlarına başsağlığı diliyorum. Ateş düştüğü yeri yakıyor. Keşke böyle bir olay gerçekleşmeseydi.

Fakat nasıl düz mantıklı ve sazan bir toplum olmuşuz anlamak mümkün değil. TRT Haber'in kurgulanmış çakma haberlerini koyun bir kenara şehit olan bu kardeşimiz komiser. Dikkat edin sıradan bir sivil polis ya da polis değil komiser. Tek başına etrafında hiç polis olmadan hele hele böyle gergin bir ortamda gezer mi? Tek başına gitmiş ve ittirerek düşürmüşler. Öyle olsa bırakın mesai arkadaşlarını eylemci grubundan vicdan sahibi insanların olmayacağını müdahale etmeyeceklerini düşünmek en hafif tabiri ile saftirikliktir.

yine büyük bir ihtimalle zıçmış şakirtler bez getirin...
yalancıyı sikseler kucaktan kucağa Gezecek adamlara inanan %50 var bu ülkede ya, ben ona yanıyorum.
öncelikle şunu söyleyeyim polisin ilk müdahale ettiği an oradaydım.fotoğraflarda çektim.ama ordaki halk emin olun o tencere tava çalanlardı.böyle telsiz programlarıyla haberleşecek kadar örgütlü bir kitle değildi.neyse polis tomalarla müdahale ettikten sonra ben şadırvana geçtim polis atatürk parkını basmaya gitti 2 toma panzer akrep ve 200 e yakın çevikle.ben insanları panik halinde arkadan dolanıp şadırvanın oraya geleceğini bildiğim için uzaklaştım ordan.vali yolundan bir taksiye atlayıp eve geldim çünkü polisin daha önce nasıl basit gözaltılar yaptığını evlerin içine iş yerlerine gaz bombaları attığını gördük.üstelik ben sadece fotoğraf çekmeme rağmen fotoğraf makinelilere bile müdahalede bulundular bunları gördük. yani bu ses kaydına inanmıyorum ve gerçek olmamasını temenni ediyorum.ayrıca adana valisinin gene göstericiler tarafından aşağı atıldığı iddia edilen bir simit satıcısı çocuğu nasıl baskı altına alıp konuşmalar yaptırdığı bunun aksi yönünde ise çocuğun açıklamalarda bulunduğunu söyleyen doktoru valinin nasıl o işini yapsın sadece konuşmasın diye tehdit ettiğini gördük. ayrıca internette dolaşan bir yazı var ölen polisin arkadaşına ait olduğu iddia edilen ve polisin yorgunluk ve uykusuzluğa bağlı olarak köprüden geçerken dengesini kaybettiğine dair. aynı yazıda bu polisin komiser olduğu ve öyle eylemcinin peşinden koşmadığı sadece oradaki polisleri organize etmekle sorumlu olduğu da yazılmış. eğer bahsedildiği gibi bir atılma durumu oluşmuşsa polis bu adamlarla sıcak çatışma içine girmiş demektir. eğer bir kişi kalkıpta bir komiseri aşağı atmışsa ve bu insan komiser yani çevresinde muhakkak bir çalışma arkadaşı varsa o kişiyi çeker vururlar bu kadar net. bu da olmamış anlaşılan. şimdi kimse polisin ölmesine sevinmiyor aksine çokda üzüldüm o ayrı mesele ama günlerdir yandaş yayın yapan medya hala mı gözünüzde sorgulanmaz derecede onu merak ediyorum. bakanlık ilk günden itibaren polisi savunuyor, polisin kaskını kapatıp şiddete başvurmasına izahat getirmiyor peki hala mı bu bakanlık sorgulanmaz sizin için onu merak ediyorum...
yanlış iftiradır. doğrusu şöyle olacaktı; göstericiler polisle grup seks yaparken polise fazla abanmışlar o yüzden köprü çökmüş polis aşağı düşmüş.

amk sahtekarları göstericide telsiz ne arar.

polisin birbiriyle yaptığı telsiz konuşmalarına montajla bir cümle ekleyip utanmdan sıkılmadan iftiralar üretiyorsunuz.
göstericilerin net üzerinden sesli ve görüntülü haberleştiğini bilmeyen, daha 1 hafta önce akıllı telefonlara bir nevi telsiz işlevi gören uygulamayı indirdiklerini bilmeyen ergenlerin aklama çalışması.

sizde niye yok o uygulama? sizi adamdan sayıpta söylemediler mi yoksam?