bugün

Çok kızmıştım ama adamın tipine baktığımda sanki zihinsel özürlü biriymiş gibi bir hisse kapıldım umarım değildir. Şayet böyle bir şey varsa ve polisler bu hale getirmişse üzülürüm, normal bir vatandaşsa koy götüne rahvan gitsin, polisimizin ellerine sağlık.
iyi olmuş. Polise vur emri verilmelidir. Ayaklarına iki tane sıkabilmelidir.
Ne demiş atalar “divane kalem nist” yani deliye günah yazılmaz adam deliymiş dövmek niye?
Geçen zamana bakıyorum da Piçliğinden hiçbir şey kaybetmiş.
hukuk devletinde olmaması gerekendir, şiddetle kınıyorum.

bu adamı bu hale getiren kimse hakkında acil işlem yapılmalı, hukukun gerektirdiği ne ise o işlem yapılmalıdır.

tam tersini düşünelim, gaza gelmiş bir polis suçu olmayan birini durup dururken jopladı diyelim (defalarca oldu, oluyor, olmaya devam edecek), o halde adaleti sağlamak için o polisin de dişlerini eline mi vermemiz lazım?

mesela eskiden tribünlerde takılırken bol bol deplasman maçlarına gitmişliğim var. bu deplasmanlarda defalarca haksız yere jop da yedim biber gazı da. eee biz de komple bir tribün olarak kendimiz adaleti sağlasak, haksızlık yapan polislerin hepsine işkence yapsak bu durımdan ne farkı var?

polis kendi kendine adalet sağladığını zannediyor, burada da okumuş etmiş insanlar buna alkış tutuyor. e o zaman herkes çıksın sokakta kendi adaletini sağlasın. adam küfür mü etti? dağıt çenesini kır bacaklarını, hakkında işlem yapılmasın.

neden polis kendi adaletini sağlayabiliyor da bir mühendis, şöför ya da çiftçi kendi adaletini sağlayamasın?

sizin adalet anlayışınızı sikeyim, bu durumu meşrulaştıran yavşaklar da umarım haksız polis şiddetine maruz kalır.

empati yeteneğini geçtim düşünme yetiniz yok kodumun bordo klavyelileri.
Sağ tarafla sol taraf uyumsuZ olmuş, sol tarafı az dövmüşler.
Az bile yapmış polisimiz. Polis alttan aldıkça daha çok palazlaniyorlar şaşırıyorum Sonrasında böyle kaportayı yamultuyorlar.
Her zaman polisimizin yanındayım fakat bu iş başka tabiki de yanlış ama vuran kişinin akli dengesi yerinde değil gelen ambulansıda taşlamış kim bilir belki korkudan vurdu akıl hastanesine gitmemek için garibim okadar elktroşoku yemiştir başka çaresi kalmamıştır. insan karalamak bukadar kolay olmamalı. Varolsun Türk polisi.
Afyon iyi parti yetkilisi neden çıkıp polis şiddetini kınamıyor?

Ankara daki şiddet De afyondaki değil mi?

Böyle ayrımcılık olur mu?
kürt mü diye baktım kürt değil yörük bir türk imiş kendisi. türk'ün türk'ten başka dostu yokmuş gerçekten.
Ankara daki çöp dökmeye diye evden çıkıp bekçilerden dayak yemeyi başaran kişiyle selam olsun.
ironi olsun diye kürekle dövmüşler galiba.