1. 1.
  Özellikle belediyesini chpnin aldığı istanbul ilçelerinse sık görünen beyaz yakalı.

  Akrebin arkasına alıp gösterdiğimizde de abi özür dilerim, benim babam da öğretmen burda bankada çalışıyorum abii diye ağlarlar.

  Ee pezevenk gözümüz kan çanağına dönmüş, telsiz susmuyor, altımdaki memurlar benden beter. sen yanındaki Kadıköy kevaşesine ne kadar uçarı ve anarşist ruhlu olduğunu gösterecen diye senin tafranı mı çekecez?
  3 -32 ... ibik bin zibik as
 2. 2.
  Polis vazife ve selahiyet kanuna göre polis istendiğinde kimliğini göstermek zorundadır üniformalı olsa bile.
  19 -2 ... shizi
 3. 3.
  kardeşim adamın polis olduğunu nereden anlayacağız?
  polis kıyafeti dediğin şeyi, her yerden tedarik edebilirsin.
  egosu olmayan, mesleğinin gereğini yerine getiren her polis istenildiğinde kimliğini göstermek zorundadır.
  10 ... altan518
 4. 3.
  Ürkeklikten değil bilinçten yapan beyaz yakalılardır.

  Antalya kaleiçi bölgesini bilen bilir, devamlı siviller gezer ve durdurup kimlik sorarlar. Bunların bir çoğu kimlik göstermez, sorduğunda da 'baksana telsiz var' falan çekerler.
  Ulan o telsiz 30 liraya her yerde satılıyor, ben nereden bileceğim senin polis olduğunu?

  O yüzden kimliği görmeden kimlik göstermeyin.
  7 ... alkolik oldum
 5. 4.
  Kadıköy kevaşesini falan skeym de, polise kimlik sormanın amacı polisi rencide etmek mi? hayır.
  polis olduğundan emin olmak dimi?

  polis bu durumdan neden rahatsız olsun ki?
  allahın teröristi üstüne üniforma giyip senin işini yapmaya yeltenmesin diye soruyoruz.
  polisleri severim, yanlarından geçerken kolaylık dilemediğim olmamıştır, ama kimlik de sorarım. bu olması gereken hareket.
  2 -2 ... raduyev
 6. 5.
  hem başka entrylerde atatürk'e sövüp, hem de burada polisi halk karşıtı göstermeye çalışan kürtçü fetöcülerin (ve güya polislerin) rahatsız olduğu ve kışkırtmaya çalıştığı bilinçli halk. neymiş akrebin arkasına alıp gösteriyormuş da özürler dileniyormuş, hakim savcı kimlik kartını görünce hiç öyle demiyordun ama?

  böyle insanlara dikkat edin, bu fetocuların ortak özelliği bir yandan atatürk'e saydırmaları, bir yandan da insanların bam teline basarak, halkı kışkırtacak, ayrıştıracak entryler girmeleridir. bakın eski entrylerine, hemen tanırsınız. az bir zahmet edin, gidin hemen savcılığa dilekçe verin lütfen, biz de gereğini yaparız.
  3 ... beneklikurbaga
 7. 6.
  dedi kürtçü fetönün polis kostümlü trollü. hozattan eruhtan boş kalan zamanlarında da halk karşıtı, atatürk karşıtı entry kasıyormuş özel harekatçılar zaten *

  senin itaat ettiğin yer belli.

  dediğim gibi sevgili sözlükçüler; imkanınız varsa https://e-hizmet.tnb.org.tr/tespit/public/main.xhtml sitesinden noter onaylı tespit alın, yoksa direkt dilekçe verin, bu kişileri üşenmeyin savcılığa ihbar edin, kendilerini gerçek tem polisleri ile davet edelim, görelim savcıya itibar edip etmediklerini. tabi tir tir titrerken vpn, tor vb. kullanıyorlar, işler zorlaşıyor ama olsun *

  kısacası polis rolü yapan, "hozatta eruhta it köpek kovaladık" diyen bebetolara inanmayın. hele fazla dizi izleyip "savcı" makamını sallamadığını söylüyorsa götünüzle bile gülün *
  4 -2 ... beneklikurbaga
 8. 7.
  tabiki soracak,adamın saç sakal birbirine girmiş üzerinde sadece unkapanında satılan kırmızı bir yelek var nereden bileceğim polis olduğunu?
  1 ... hobin rood