bugün

şu sıralar gırla giden şey.

--spoiler--
internetten tanıştığı iki erkekle gezi parkı için anlaşan a.f; buluşma yerinde o 2 genç tarafından kaçırıldı. tecavüzdense 155'i arayarak kurtuldu.
--spoiler--
merve'lerde büyüyen bir nesil için anlamlıdır.
gerici orgazmının yeni yöntemi. ulan millet polise değil hükümete karşı! madem polis benim can güvenliğimi sağlamayacak ne diye vergi verip besliyorum lan ben bu adamları? polisle insanları karşı karşıya getirmeyi bırakın.
gayet doğal bir eylem.

polisin görevi tüm vatandaşları korumaktır.
polis hükümetin polisi değildir.
polis, maaşını koruduğu vatandaşların ödediği vergiler sayesinde alır.
kendi ideolojisine sahip olmasa bile polis, insanları korumakla yükümlüdür.

asıl ironik olan, türk polis teşkilatını vatandaşın korktuğu, tiksindiği, nefret ettiği bir kurum haline getirmektir.

ayrıca bu durumun yanlış olduğunu savunanlar, doktorları sevmeyen insanların kocakarı ilaçlarıyla tedavi edilmesini, avukatlardan nefret edenlerin mahkemelerde kendilerini savunmasını, dolmuş şoförlerini sevmeyenlerin her yere yürüyerek gitmesini, öğretmenleri sevmeyenlerin okumamasını, müteahhitleri sevmeyenlerin kendi evini kendisinin yapmasını vs. savunmalıdır. aksi takdirde yavşaklık eder.
darbe karşıtı olup hilafet istemek kadar garip ve iroik değildir. kimi arayacak? 911'i mi?
dogru olandir. yanlis olan polise karsi olmaktir. bigun savas ciksa herkes askere gider bi polis kalir. ananizi bacinizi onlar korur en basitinden.
gayet doğal bir eylem. camiyi mi arasın ? polisin görevi tüm halkı korumaktır. ben bu mantığı anlamıyorum arkadaş. insanların eleştiri hakkı yok mu ?

iyi o zaman hükümeti eleştiriyorum diye maaşımı almıyım devletten, bana maaş vermesinler. böyle saçma mantık mı olur ? tebrik ediyorum böyle düşünenleri. hep böyle devam. gün gelir devran döner,... gerisini söylemiyorum.