1. 1.
  Fuhuş yapmasını engelledikleri için iki polise cinsel taciz iftirası atıp hapse girmelerine ardından polislerden birinin üzüntüden verem olmasına sebep olan hayat kadınıdır. mağdur kadın olunca olayı günlerce gündemden düşürmeyip, ''maganda terörü'' tabirini kullanmak yerine ''erkek terörü'' tabirini kullanarak erkek düşmanlığı yapan ana akım haber kanallarında göremeyeceğiniz olaydır aynı zamanda. polislerden biri üzüntüden verem olunca fahişenin vicdanı sızlamaya lütfetmiş ki şikayetini geri çekmiş.

  haber linki: https://www.haberler.com/...ri-cekti-13907200-haberi/

  işte feminist propagandaların ve kadının beyanı esastır kuralının acı sonucu. son zamanlarda oldukça artış gösteren ''kadın terörüne'' yeni bir örnek. halen daha Bunlar münferit olaylardır, kadının beyanı esas olmalı diyen arkadaşlara son zamanlarda meydana gelen buna benzer kadın terörü örneklerinin derlemesini veriyorum: (bkz: #43669032)
  4 -1 ... kazuo kiriyama
 2. 2.
  hani iftira kanıtlanmadığı sürece iftira olarak kalıyordu, kadının beyanı esastırı biz yanlış biliyorduk o işler öyle değildi?
  4 ... sartli tahliye oldum
 3. 3.
  Orospu iftirasi yüzünden hapse düşüp, rezil olup hayatı kararan binlerce erkekten birini içeren haber. Böyle giderse binlercesi daha olacak. Kadınların rahatça iftira atma hakkı yasalarla korunuyor.
  ... maviyakacak