1. 1.
  (bkz: düşüyor mu böyle)
  2 ... sosyalist patron
 2. 2.
  demokratik bir avrupa ülkesinde yaşamanın nimetlerinden faydalanmaktadır.
  kıymetini bilmeli.
  Paris'te molotoflar havada uçuşuyor. Göstericiler polise düşmana saldırır gibi saldırıyor ama ortada ne toma var, ne biber gazı. polis sadece yakalayabildiğini fazla hırpalamadan tutukluyor. Kaldırımlarımızı söküyürler diye feryat eden yandaşa da rastlamadım.
  2 -1 ... strawberry blonde
 3. 3.
  Fransa'da da tutuklanabilir

  Bu macron nasıl bir adamdır nasıl başa geldi biraz bahsedelim size birisini çağrıştırılabilir

  -Milleti kapı kapı dolaştırıp broşür afiş dağıtma
  -görüş ne olursa olsun o görüşü iktidara gelebilmek adına kullanmak aslında öyle düşünmese bile
  -merkez sağ
  -liberalist politikalar
  -egonomiyi büyüteceğük diye sallayıp durma

  Size birisini çağrıştırıyor mu? Lan bunlar herhalde fabrika çıkışı. Bu macron da aynı şekilde geldi ekonomiyi daha kötü yaptı polisi kafasına göre kullanıyor.

  Yazalım buraya macron uzun sene başta kalabilir demedi demeyin.
  -2 ... keyf kahyasi
 4. 4.
  belki ölmüş olabilir. çünkü gösterilerde ölenler var. yüzlerce tutuklu var. macron polislere teşekkür etti. fransız medyası protestocuları tenkit eden haberler aktarıyor. gezi'yi desteklemiş biri olarak söyleyebilirim ki "bakın avrupa devleti ve polisleri ne iyi, protestolara hep izin veriyorlar" aldatmacasından bir kurtulun. gezi zamanı le monde başta olmak üzere tüm fransız medyası manşet sütununda "taksim gezi" diye köşe açıp ilk sıralara koydular. şimdi girin fransız bültenlerine, fransa'daki olaylar için kıyıda köşede haberi veriyorlar ya da devlet destekli veriyorlar. protesto kültürü önemlidir. hak aramak, bir şeyleri dile getirmek için. fakat dünyadaki tüm devletlerin verdiği tepkiler aynıdır. en özgür amerika'da da, en gelişmiş kültüre sahip fransa'da da, başka kıtalarda da. bakın fransız basınının manşetlerinden biri,

  https://static.milibris.c.../2018-11-25/icon/icon.jpg

  sarı yeleklileri şiddetin odağı olarak gösteriyor. ve haber içeriğinde de o şekilde anlatıyor.
  ... daikokuten