1. 18.
    polis suçu diye bir suç mu var?
    ... kralcobra
  2. 17.
    Bu ülkede dövebilir.
    1 ... wogtah
  3. 16.
    Şahsen hiç dövmediler. Daha farklı bir şey başıma gelmişti. ifade verirken arkadaşça davranıp seni kolluyormuş gibi yapıp sana kazık atmaya çalışanlar olabilir. Dolayısıyla Avukatınız olmadan ifade vermeyin, dövmekten beter yapabilirler. Tuzağa düşürmek gibi. Aklınızda bulunsun. Neyse ki artık türkiye’de yaşamıyorum. Size hayatta başarılar. Hadi eyv.
    1 -1 ... mb isimli cocugun anilari
  4. 15.
    muz devletinin polisi döver de bağırır da hakaret de eder, velhasıl bu ülkede sabahı çırarabiliyorsanız o günü en şanslı gününüz sayın....
    2 -1 ... arya essence
  5. 14.
    sen git dershanedeki kızlara askıntı ol, dershanenin önünde bekleyip milletin huzurunu kaçır.

sonra polüs goldu bonü üttüüü....

sieee at kafası.

t. bir soru.
    4 -2 ... nihavent
  6. 13.
    Her zaman yaptıkları şey.
    1 -1 ... alexdeberk
  7. 12.
    Polisten ilk dayağımı yediğimde 5-6 yaşındaydım.

Polis adam dövmez diyenlere sevgiler.
    3 -3 ... serdarsl06
  8. 11.
    Kimse suçu yokken polisten dayak yemez o işi geçeceksiniz.
    4 -4 ... balistik karizma
  9. 10.
    Dövemez arkadaşlar.

Bundan yıllar önce karakola götürdüler. Götürürken polise küfür ettim ana bacı. Sonra çıkartmaya geldi bizimkiler beni çıkarken komiser dedi memur arkadaşlara küfür de etmiş. Amcam var dedi oğlum ettin mi evet ettim yalan mı söyleyim ama onlar önce küfür ettiler bende onlara ettim 24 saat kamera kaydı yazıyor o kayıttan izlersiniz sizde dedim. Komiser, memurları çağırdı böyle bir şey oldu mu dedi oldu komserim dedi. Heh işte onlar küfür ediyorsa bende onlara ederim gidip istediklere yere beni şikayet edebilirler serbestler bu konuda ama sonrasında bende onları şikayet edeceğimi belirtmek isterim dedim konu orada kapandı gitti.

Polislerin bir çoğu maalesef kanun bilmez kişiler. Üniforma giyince herşeyi yapacaklarını zannediyorlar ama öyle bir hakları olmadığını kendileri bilmiyorlar.

Siz cahil olmayın açın kanun okuyun sallayın bir şeyler bilmedikleri için zaten giderler.

Bir günde sol şeritten özel bir araç 50 ile gidiyor acelem var selektör yapıyorum çekilmiyor da silme geçtim bunu gaza bastı ilerde geldi durdu. Camı açtım

+ Napıyon sen ?
    - araba sürüyorum gaz pedalı çalışıyor bu arabanın.
    + Hız limitini aşıyorsun.
    - peki bu sizin sorununuz mu ?
    + Ben polisim kontrol noktasında bak seni durdururum ilerde.
    - durdur ne olacak tüm evraklar tam
    + Hız limitine uymuyorsun birde bana makas atıyorsun.
    - iyi ispatla o zaman sözle olmuyor hiçbir şey. işe yetişmem lazım sizle de uğraşamam varsa aracınızda kamera ver arkadaşlarına peşimden göndersinler cezayı boş yazma kanıtsız diye itiraz ederim.
    + seni durduracaklar ileride.
    - yetişirseniz durdurun o zaman ben 160la yola devam ediyorum.

Adama bak la sen kimsin de hem sol şeriti kapatıyorsun sonra da seni durdururlar ileride diyorsun durduran da olmadı. Durdursa bile en fazla src yok diye ceza yazar başka da bir şey yapamaz.
    4 -1 ... yesil yelekli mehmet aga
  10. 9.
    dövmeyi geçtim çok daha fenalarını yaptıkları olmuştur. son 10 yılda belki 10 defa kimliğini kullanıp kadınları taciz eden polis haberi gördük. göz altına alınıp kendisinden bir daha haber alınamayanları gördük. "duvardan düştü" denilerek bir nevi "eğitim zaiyatı" süsü verilmeye çalışılanları gördük.

yani işin özü suçun varken bile adamları zorda bırakacak bir direniş göstermiyorsan dövemez elbette. he hırsızlık yaparken yakalanırsın üstüne yavuz hırsız moduna girersin dayağı yersin. atsınlarda zaten. ya da daha fenası tecavüzcü bir piçsindir adamların kanına dokunmuştur araya alıp güzelce yoğururlar hak etmişsindir. bunlar haricinde dövemez elbette polisin işi vatandaşı darp etmek değil korumaktır.
    2 ... mel mel bakan gibson