bugün

emniyet müdürünün makam otosuna arkadan çarpmaktan daha iyi bir durumdur. (bkz: ben bunu bi ara gördüm)
söz konusu olan iki olay da çok tehlikelidir.
eğer kullanılan araba yola devam edebilecekse hiç durmadan gaza basılmalıdır. en yakın sahilden hız kesmeden denize uçulmalıdır. *
sıradan kişilerin söylediği;"sen benim kim olduğumu biliyor musun" sözünün işe yaramadığı durumdur.
Azrail'e "kardeş mezarlık ne tarafta? diye sormayla benzer sonuçları doğurmaya müsait bir durum.
bir tırın gelip arkanızdan çarpmasını tercih edebilirsiniz. sabaha kadar hastanede kalmak nezarette kalıp job yemekden iyidir.

(bkz: job yerine iğne yemek)
(bkz: arabayla polis arabasına çarpmak)
Araba kaçırılan yıllarda sık sık duyulan gerzek endişe...
"susurluk 2 sinemalarda" seklinde anons edilebilecek durumdur.
elde birde weed * yada alkollen içine dü$ülürse daha da bi interesting olucak durumdur
(bkz: cami duvarına işemek)
polise direk geçmis olsun diyip ozur diledikten sonra, polis arabasinin yetkili serviste tamir ettirilip tum masrafinin da tarafindan odenecegini hizli bir sekilde soylerseniz, polise soyliycek baska soz birakmayarak gayet kolay atlatilabilecek durum.
eger bir polisin ölümüne sebep olmadiysaniz, öyle yok komaya sokcaklar yok basaklardan tavana asçaklar tiriplerine girmemek lazim.
yandığınızın resmidir. ilk kez direksiyona geçip direkt olarak ilk kazasını polis arabasına çarparak yapmış arkadaşlar da mevcut. ben değilim.
yaşayanın bi taraflarına dünya düz masraf girdiren kaza çeşidi. vatandaşın biri anlattıydı geçen kahvede. izmir' de çarpmış bi polis minibüsüne arkadan. çıkardıkları masraflar sırasıyla şöyle: aracın yapımı, araçtaki polisleri işlerinden alı koyduğu için günlük masrafları, kaza sırasında araç kaldırıma da toslamış, devrilen 2 taş yüzünden yaklaşık 10 metre taşı baştan döşemişler, onun masrafı. taşları döşeyen işçilerin günlük yevmiyelerini de almışlar mı emin değilim ama polis milleti açtır, herkesi kendi gibi sanar ve kuvvetle muhtemel almışlardır. pis herifler.
arkadan çarpan hatalıdır. tutanak tutulur gidilir. trafik sigortası öder.
bahtsız bedeviliktir.
(bkz: şapa oturmak)
Ps1, driver oyununda sürekli olarak yapılan şey. Polis sirenleri hala kulağımda aq oynayalı rahat 20 yıl olmuştur.
Suçlu değilseniz normal kazadır.