bugün

dördüncü nesil yazar. (bkz: hoşgeldiniz)
geçen hafta tam 1.043 kez oylama butonuna basarak, bu hakkını sonuna kadar kullanmış olan 4.nesil yazardır. *
son günlerde, oylamada zirveyi kimseye kaptırmayan yazar. * *
bana sözlük formatı okumam gerektiğini söyleyen çok düşünceli nick altından saldırmayacak kadar gözümde değeri olan, dost bir yazar. tamam güzel kardeşim okuyup özetini sunacağım sana. *
dürüst duygulu insandır. *

edit : aaa çaylak olmuş. abi çabuk dön özletme e mi.
insanlı duygu dürüstü.
sokak lambası hissiyatında duygularını sonbahar tazeliginde aşındırıp bir gülün topraga düşmesi gibi ağırdan alarak hayatı da içine bir solukta çekerek kendinden geçirip duygulu dürüst.
sırayla on başlığa birbirinin aynı olan üç kelimelik on entry girmiş ve çaylak yapılmıştır.

mod mu yapılsaydı?

yoksa noktayı virgülü muhakeme edebilen yok zaten doğru- dürüst.
dürüstlü duygu insanlı.
(bkz: birinci nesil dürüst moderatör)
(bkz: iki kaşarlı bi goralı üç de çay)
benim balonlarim vardi onlari kim aldi diyen kisi.
türk öğün çalış güven demek istediğim dürüst ve duygulu biri olduğu tavırlarındaki insanlığı ile yüzümüze vuran yazar.
(bkz: ask ve aci/#2801817)
(bkz: ask acitir/#2801766)
(bkz: gozyasi/#2801810)
(bkz: eski yara/#2801806)
(bkz: ben vazgectim de ah su gonlumu avutabilsem/#2801785)

yaptigi entrylerden bir kalp agrisinin oldugunu dusundugum yazar.
aslında kuvvetli bir mage'dir kendisi. Yalnız polymorph büyüsünü yapabilecek kadar kuvvetliyse neden dönüşmek için sokak lambasını seçmiştir, o da muammadır.

şeytan diyor koy wail of the banshee'yi ampulü kırılsın.*
şu boktan dünyada aşk denen girdaba dalmak da çıkmak da ayrı dert. arada bir dinlenmek gerekiyor, bacaklarını uzatıp gerinmek. sen de bunu yap kardeşim, lambalara bu yakışır.
hani birbirimize söz vermiştik hiç asık olmayacaktık? hani söz vermiştik acı cekmege alısacaktık? ne cabuk unuttun verdigimiz sözleri? kendini bencilce diger insanları düsünerek yasamaya adadın da noldu, hep ortada kalan sen olmadın mı ki? hep geride kalan.. ama bu sefer kendinden beklenmeyen birsey yaptın, gitmeye karar verdin cok uzaklara peki şimdi sana sorarım gitmen bazı seyleri degiştirecek mi? insanların kirlenmişliğini, dürüst duygulu insan arayıpta umutsuzca aglamanı önleyecek mi? bencil olamam diyordun peki bu sefer yaptıgın ne? sadece cekip gitmek...hem de ardına bile bakmadan, gitmek gecmişi sana unutturamaz ki..asktır beni güzel yapan demiştin hani, aslında bilseydin aşk olmadan daha güzel oldugunu..her aşk sahibini arardemiştim sana bir eylül sabahı senin cevabın yine beni susturmustu aşk ben oldum ki demiştin..peki aşk oldun da noldun içinde aşktan cok acıyla yasamadın mı? peki artık git artık ardına bile bakmadan git terket herseyi ama aşk olmaktan vazgec cünkü sen acısın sadece ...

(bkz: sizofreni iyidir insan hic yalniz hissetmez)
bol bol kitap okuyan, pratik zekası iyi olan. yurttaki sohbetlerini özlettiren, hoş sohbet yazar kişisi.
koca kış boyunca aynı şehirde olup görüşemediğim fakat yazın bambaşka bir şehirde görüşeceğim renkdaş.
--spoiler--
sokak,hemzemin oluşundan dolayı insanı birleştirir.hangi sınıfsal temelden olursan ol,bütün insanları aynı hizaya getirebilir.böyle bir özelliği vardır sokağımın.tinercisi de yanımıza gelip oturuyo,ordan geçen elinde böyle laptopuyla falan giden insanı da yüreğinden yakalıyoruz.onları bir arada buluşturabiliyoruz hatta biz aradan çekilip onları başbaşa bırakabiliyoruz bazen,onlar kendileriyle bir hesapları var...görüyolar onlar.

ama diğer taraftan da sokak çok ağır bir yozlaşmadır aslında,buna karşı koymak...sokağın belleğinden bahsedemeyiz yani,taşın belleğinden...erkin koray işte ankaranın kaldırımlarından felan felan bahsederken...bu bir... çok romantik birşey yani...bunu yaşayan adam bilir yani.taşın abi...taş taştır yani...

"oraya kafayı koyduğun zaman anlarsın taşın taşlığını"
--spoiler--