bugün

şimdi vardır böylesi diyeceğim, inanmayacaksınız ama vardır böylesi, şahidim ve tanıyorum.

belli başlı cemaatlere bağlı veya hükümete yakın olan dindar görünümlü dinci piçlerini bilirsiniz. bunlar ilişkilerinden ötürü baya bir zengin oluyorlar. aynı bu şekildeki yakınlıklarıyla zengin olmuş (hatta çoğu sözlük kullanıcısının tanıdığı) bir adamın kızından duydum bu olayı.

bu zengin dincilerin tatil yaptıkları oteller kadın-erkek ayrı oluyormuş. para da biraz çok gibi olunca onların lüks tatillerinde her türlü imkanlar sağlanıyormuş. bu kız da bana bir tatilde pole dance eğitimi alması için annesinin onu zorla kaydettiğini söyledi. annesi kaydedince kız da sormuş anne ne alaka bu şimdi diye, annesi de "olsun kızım çeyiz olur" diye kızının gerekirse kocasına da olsa bedenini orospu gibi pazarlamayı öğrenmesi gerektiğini belirtmiş.

şimdi bu türbanlı kızın başka açıklamaları da var ama o kadar detay vermeyeceğim. söylediği bir söz de şudur; "ben saksoyla ne kadar kısa sürede boşaltıcam diye artık zaman tutuyorum, rekorlarımı geliştiriyorum".

şimdi bu söylediklerime inanmayacaklar da var, varsın inanmasın da. ama gerçekler böyle gençler, türbanlı diye namuslu değil o gördükleriniz, hala bakire evet ama ağzına, suratına, göğüslerine her yerine daha önce attırmış erkekler olabilir.

bu kız zorla bana da sakso çekmeye çalışsa da, elimi zorla göğüsüne değdirip tahrik etmeye çalışsa da ben sikmedim kendisini.

true story bro.

bizi tanıyan bilir...