1. 1.
    8 yaşındaki kızcağızın cesedinin bulunması olayıdır. son anlarında yaşadığı korkuyu hayal dahi edemiyorum. katilinin liğme liğme doğranması dileğiyle...

Edit: ben bu başlığı uplamayacağım ama sizi vicdanınız affetsin.
    5 -3 ... tulayeskici
  2. 2.
    tecavüz ve teröre idam gelmeli diyoruz ak parti istemiyor.
    tabi gelirse piyasada ensarcı kalmaz.
    11 -11 ... kafam bir milyon
  3. 3.
    #idamistiyoruz.

8 yasindaki yavruya tecavuz edip, sonra, bogarak ölduren mahlukat yaşmamali.
    18 ... sari civciv
  4. 4.
    Kimse islam'daki ceza hukukunu eleştirmesin.kısas uygulanır yaşamına son verilir.şimdi nedir bizim vergilerle adamı besle..
    5 ... kalahari 1
  5. 5.
    Lafımı yutup upluyorum. Arkadaşlar 8 yaşında bir kız çocuğu önce tecavüz edilip sonra boğularak öldürüldü. Hiç mi içiniz acımıyor?
    1 -6 ... tulayeskici
  6. 6.
    Allah kahretsin dediğim olaydır.
    Lan siz nasıl insanlarsınız ya? Artık bunu demekten, sorgulamaktan bıktım. Dünya üzerindeki tüm küfürleri etsem yine de rahatlatmaz bu beni.

Edit: bunu hangi şeref yoksunu korkunç yaratık eksilediyse belirtmek isterim ki, senin eylül’e tecavüz eden kişiden hiçbir farkın yok.
    4 -4 ... duygusal raphael
  7. 7.
    Orospu çocugunun yüzünden bile belli sapik oldugu

bu serefsizi bana verin infazini yaparim para falanda istemem.
    ... karton toplayan cocuk
  8. 8.
    idama da gerek yok, zanlıyı esnafa verseler zaten gereği yapılır.
    2 ... masklavi
  9. 9.
    Susan da yapan kadar suçludur.

Az önce yemek masasında seri katillerden bahsettim çikatilo, Türkiye'deki çocuk katilleri, tecavüzcülerinden verilen cezalardan konuştuk, sabıkalı insanların devlet dairelerinde çalıştılırıp güya topluma kazandırılmasından.

Bas bas bağırıyorum burada hayvana yapan, çocuğa, kadına da yapar diye.

Olayı bilmiyorum, haberi okuyup hiçbir şeyi düzeltemeyeceğimi hatırlamak istemiyorum.

ilk değil ve ne yazık ki son da olmayacak bu. Yasal düzenleme getirilmeli ve en azından çocuklara zarar verebilecek onlara cinsel istek besleyebilecek kadar hastalıklı beyinler toplumdan yok edilmeli. Bakın başka hiçbir şey istemiyorum çocuğa yönelik şiddet ve istismar eğilimli insanların toplumdan çekilmesini istiyorum.

Ya da katili çocuğun anne babasına teslim edin, madem idam getiremiyorsunuz, anne babasına verin katilini.
    4 -2 ... hamile taklidi yapan panda
  10. 10.
    Haberlerde ifade vermediği söyleniyor baska bi iş mi var acaba?
    -1 ... feministmiyimneyim