bugün

türkiye'ye kapalı site. bunun dışında yine güvenilir olduğu söylenen ve türkiye'den oyuncu kabul ettiği söylenen bazı siteler var ancak bunların ne kadar güvenilir olduğu tartışılır. bu konuda en güveniliri pokerstars. girebilmen için ise türkiye sınırları dışında yaşaman gerek. eskiden kayıt olunabiliyordu ve hatta bayağı bir uğraş sonucu paralı bile oynanabildiği dillendiriliyordu. ancak türkiye'de illegal olduğu için hesabının kapatılma ve paralarına el konma durumu her daim mevcut. site bu durumu sebep göstererek kolayca parana el koyabilir. belki küçük miktarlarda kazançlar söz konusu ise görmezden gelebilir , - ki buna bile emin değilim - ama özellikle büyük paralar kazanıldıysa riske girmemek için bunu kesinlikle yapar. ayrıca illegal zaten, en başta kendi ülkendeki kanunlara karşı gelmiş oluyorsun. sıkıntılı. bu durumda en iyisi reelde toplanıp fasülyesine oynamak.
hala dünyanın en iyisi. türkiye'ye kapalı olması kötü tabii.
Bol bol turnuva barındıran oyun. Oynayanlar varsa mesaj atabilir birkaÇ sorum var.
türkiye'ye kapatılmıştır.
berbat grafiklerinden dolayı türk kullanıcıların ilgisini çekemeyen, aşırı sağlamcı oyuncuların bulunduğu dünyanın en çok tercih edilen poker oyunudur.
sanırım şu sıralar türkiye'yi sadece ben temsil ediyorum bu sitede.
içerisinde bir çok fish barındıran rakeback vermeyen site.
dün gerçekleştirilen 1 milyon dolar ödüllü(3000fpp girişli) poker turnuvasında 27. sırayı alarak * $3000 kazandığım poker sitesi. amerika yasalarına göre çekmem çok da zor olmadı. çek istedim büyük ihtimalle 5-7 gün içerisinde çek gelecek.

tam tamına 7 saat boyunca oynamam ve artık ölecek hale gelmeme rağmen bırakmadığım bir turnuva oldu. ilk 27 için kastım zira bir alt sıraya düşsem $2000 dolar kazanacaktım. son anda oynadığım masadaki I..nobody..i'ın badbeat ile yenilmesi sayesinde(AA açtı, rakibi AK off suit çıkardı ancak yere flopta iki papaz açıldı) 27. sırayı garantiledim. hedefin final masasına, ilk 5'e kalmaktı ama fiziksel durumum izin vermedi. tam 6 bardak kahve içmiştim ve daha fazla dayanacak halim yoktu. (dile kolay 7 saat boyunca 5 er dakikalık aralıklarla poker oynuyorsunuz ve o 5 dakikada en fazla tuvalet molası)

hedefim bu hafta sonundaki 1.5 milyon dolarlık turnuvada final masası. iyi oynarak kazanabileceğimi düşünüyorum.
pazar gecesi bir türk oyuncunun 20 dolar buy-inli bir turnuvada 2375 dolar kazandığı site.

yok ben değildim tabii kazanan, ama elemanın yanında oturmaktaydım o sıra. hani o kazanınca ben de kazanmış sayıldım falan.
isteyenin chiple, isteyenin cashle takıldığı kaliteli ortam.

http://www.pokerstars.com
binleri aşan katılımcı sayısıyla dünyanın ikinci büyük poker sitesi. popülerliğini 2003 World Series of Poker şampiyonasının birincisinin siteden çıkmasına borçlu. oyunu öğrenmek ve geliştirmek için oynanan parasız oyunlarının yanı sıra masalı turnuvaları, nakit oyunları ve birebir oyunları ile oldukça rağbet görmekte. para yatırmak için oldukça güvenilir bir site.

uyarısal edit: kendimizi bilerek kontrollü oynayalım.*