bugün

5123 6562 7708

Yarin uzun bir doğa tatiline çıkacağım, nostaji olsun diye biraz oynayalim deneyelim dedim. Arkadas eklerseniz hediyelesiriz herkese simdiden teşekkürler.

3a sinifindan zukertort arkadaşımızı sinifina uğurluyoruz. Teşekkürler.
her oyun gibi o da sonrasında sıkan oyunlardan. beni böyle full oyuna bağlayan bir oyun bulamadım.
çılgınlar gibi oynuyorum. 1 haftada 17.5 km yürümüşüm sayesinde. zayıflamak için de güzel oyun.
Evimin yakınlarında pokestop olmadığı için poketoplarımı yenileyemiyorum. illa dışarı çıkıp dolaşacaz amk.
Aslında oldukça eğlenceli. Bir kaç güncelleme lazım ama oyuna. Klan , ittifak tarzı gruplaşma muhabbeti olsa güzel olur. Bulunduğumuz bölgedeki diğer aktif oyuncuların adları bile görülse , sohbet özelliği eklense daha da güzel olur.
100 poketopu ve çeşitli görevlerle kazanılan birçok hediye için
referans kodu: 8pw3t8y97
oyuna yenibaslayanlara çok faydalı olacaktır.
gerçek sokaklarda oynanan bir oyun diye hatırlıyorum.
Yürüme alışkanlığımı geliştiren oyun. Yaşadığım küçük şehirde sadece 1 tane ele geçirmediğim Gym kaldı, onu da oyunu bırakmamak için almıyorum. Hediyeleşmek için Ekşisözlük'ten bir çok arkadaşı ekledim ve her gün hediyeleşip tanımadığım insanlar var, tanımadan seviyorum sizi meleklerim.
Selamlar olsun, ben size kayısı diyarı kartpostalı gönderen şahsiyet: prelektron, hermaeusnox, kkpepe1207, scymex, *
uzun yıllar sonra yeniden başladığım oyun. ben bıraktığımda türkçe dil desteği yoktu gelmiş güzel olmuş. eğer oynayan arkadaşlar varsa kod 8398 8616 7073 ekleyebilir.
En son imamın namazdayken sarığında cigili puff mı varmış neymiş. Çocuk alayım diye hocayla beraber secdeye yuvarlanmışlar. Kalktıklarında hoca buna uçan tekme atmıştı sanırım. Haberlerde vardı.*
yürüyüş yaparken eğlenmek için ideal bir oyundur.
yeni arkadaşlar için bir çok değerli başlangıç hediyesi alabilmeleri adına referans kodu paylaşıyorum: B3FBWJQDF
görsel